Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha szopival altatod el 3 éves...

Ha szopival altatod el 3 éves gyereked, hogy sikerül sérülésmentesen kiszabadítsd a mellbimbód a szájából miután elaludt?

Figyelt kérdés
Csak azoktól várok választ akik ugyanebben a helyzetben vannak.Nem kérek szoptatásellenes kommenteket.
2011. febr. 3. 14:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én "csak" 11 hónapig szoptattam, de ha bedugod a kisujjad mellé, úgy nem tudod lehúzni róla?
2011. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem lassan 2 éves a kisfiam, ő is cicin alszik el.Igazából ebből nem volt gond még sohasem harapott meg.De próbáld meg amit a 2.ír.Én mostanában már kiveszem a cicit amikor félkómában van.Először sokat nyekergett, volt hogy vissza is kellet adni,de kb.2 hét után már elalszik utána.Kicsit még szenved és nyekereg,de már jó úton van.Ottmaradok vele amíg elalszik.
2011. febr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Annyira szorítja a fogaival,hogy nem fér oda kisújj.
2011. febr. 3. 15:13
 4/14 anonim ***** válasza:

Igaz a lányom még csak 14 hós, de 3 hósan jöttek a fogai :(

Én úgy szoktam, hogy mikor kicsit enged az állkapcsa, vagyis elernyed, akkor fölül nyomom meg a cicim, és oldalról kicsúsztatom!

Azért így, mert felül mindig benne maraa foga nyoma a cicimben így is!És ha felül nem nyomom meg akkor véégig karcol! :(

11 foga van1 éves korától!

2011. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
Én esti mesével altatom... Bocsi.
2011. febr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 xStefix ***** válasza:
0%

Ha ennyire szorítja a fogaival, akkor biztosan elaludt rendesen? Elvileg ilyenkor elernyednek az izmok..

Egyáltalán, nem fáj, hogy ennyire tartja? :-o


Az én 3 évesen is van, hogy néha még mellen alszik el, ha délután nem aludt és estére beájul. De mondjuk ő annyira k.o. ilyenkor, hogy könyen kicsusszanok.

A foglazításhoz szerintem muszáj egy kicsit szétfeszíteni az állkapcsát, mondjuk az ujjaddal, hogy azért ne ébredjen fel.

2011. febr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem ernyed el,ahogy kísérletet teszek és megmozdul a szájában,utána kap,és hevesen elkezdi szívni.Ez a játtszma kb 20 percig tart.
2011. febr. 3. 17:53
 8/14 anonim ***** válasza:
26%

jézusom....

3 éves gyereket mellbimbóval elaltatni...nem semmi...

2011. febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha várnál még egy kicsit addig hogy mélyebben elaludjon akkor lehet hogy kiesne a szájából.


1 éves cici imádó baba anyukája.

2011. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 xStefix ***** válasza:
0%

Hát akkor szerintem is ki kellene várni azt az időt, jobb híjján.


Én arra emlékszem, hogy nálunk kezdetben (1-1,5 évesig) percre pontosan 45 percig tartott, amíg a lányom eljutott alfába. Utána egy jóideig pont az általad is írt 20 perc körül volt, amíg eljutott a mély alvásig. És épp mostanában vettem azt észre, hogy mostmár 5-10 perc alatt is eljut eddig a szintig (nálunk egy mély lélegzet jelzi a szintváltást). Szépen látszik, ahogy kialakul a felnőttekéhez hasonló alvási mintázata. :)


Ha nálatok még 20 perc kell ehhez, akkor annyi. Idővel, ahogy ő is megérik rá, rövidülni fog az idő. Kitartás. :)

2011. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!