Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Baba-barát kórházban engedik...

Baba-barát kórházban engedik a tápszert? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy 16 hónapos kislányunk, őt szoptattam. Most megint babát várunk, még csak a terhesség elején vagyok. De úgy néz ki, nem fogok tudni szoptatni. Autoimmun beteg vagyok és szülés másnapjától már erős gyógyszert kell szednem, ami mellett nem lehet szoptatni. Ha nem szedem a gyógyszert, rámehet a gerincem (bénulás) és/vagy a szemem (látásvesztés). Komolyan kell vennem mert az egyik szemem látását már sajnos elvette ez a betegség.

Baba-barát kórházban fogok szülni, emlékszem 1.babánál is erőltették mindenkinél a szoptatást (fejőgéppel). Császárral szültem de volt tejem. Most is császárral fogok szülni, eü ok miatt.

Szerintetek engedik majd hogy tápszerrel etessem a babát?


2011. okt. 13. 15:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Fogjak engedni a tapszert. Attol, h bababarat meg nem anyaellenes :) Nyugi, az ujszulott osztalyok is kapnak tapszert, amit adhatnak a babadnak az elso par napban.
2011. okt. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben elképzelhető, de egyszerűbb, ha az orvosodat vagy a szülésznődet kérdezed meg.
2011. okt. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy sincs más választásuk...ha erős gyógyszert szedsz, akkor ártana a picinek az anyatej. Nem?
2011. okt. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Szülésznőm nem lesz, fogadott orvosom lesz, igen, majd tőle azért rákérdezek, ha megyek hozzá. Még csak 1x voltam orvosnál, akkor sima sztk-snál, kérdezni sincs idő, pedig a kérdés már felmerült bennem 3 hete.

2011. okt. 13. 15:18
 5/16 anonim ***** válasza:

Lányomat 3 hónapja hozták világra szintén bababarát kórházba!

6. hétig tudtam amúgy szoptatni, de császárral született autóbaleset miatt.

Konkrétan első 3 nap nem láttam, mivel én az intenzíven feküdtem ő pedig bent a csecsemős nővérkéknél. (egészségesen született szerencsére)


Mivel fizikailag képtelen voltam szoptatni és a párom más anyától származó anyatejbe nem egyezett bele, így tápszert kapott.

4. nap elkezdtük a szoptatást, de hogy is mondjam ... épp végtagom nem volt, így állandó segítség kellett. Mikor pedig sikerült szoptatni egyedül, olyan hamar elfáradtam, hogy abba kellett hagyni és éhen maradt. Így tápszeres lett...

2011. okt. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Miért akkor mit enne?
2011. okt. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ilyen estben biztosan engedni fogják. Nem is lesz nagyon választásuk.

Dokidat ne kérdezd, szerintem neki gőze sincs az ilyesmiről, inkább a védőnővel beszélnék a szoptatásról, illetve a gondokról.

2011. okt. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Az itteni baba-barát kórházban van olyan nővérke, aki erőlteti a szoptatást annyira hogy az egyik anya teljesen depis lett tőle és napokig sírt. Sőt, itt nem engedik haza a kórházból a babát és az anyukát addig míg x grammot nem nőtt a súlya. Itt komolyan veszik a szoptatást és néha pont ellenkező hatást váltanak ki.

Jó, az én esetem más, csak kíváncsi voltam a véleményekre.


Kedves balesetes, sajnálom hogy így történt, biztosan lelkileg megviselt Téged ami történt és le a kalappal előtted hogy próbáltad a szoptatást. Jó egészséget Nektek!

2011. okt. 13. 18:51
 9/16 anonim ***** válasza:
Persze, több, mint indokolt az esetedben.
2011. okt. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 xStefix ***** válasza:
64%
Ilyen esetben szerinem anyatejet is igényelhetsz majd neki, de ennek kérdezz utána addig.
2011. okt. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!