Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Este a cicin alszik el. Nem...

Este a cicin alszik el. Nem is lenne gond, de ha nem az ideális időpontban teszem az ágyába, kezdhetjük előlről az egészet. Nálatok is?

Figyelt kérdés
13 hetes, korábban tápot is kapott, akkor teljesen tele bendővel egyszerűen lefektettem, nézegetett, majd elaludt. Most csak cicizik, este már inkább csak nyámnyog, de a pótlást akkor sem fogadja el, tehát már nem éhes. Vagy csak engem zavar?
2009. máj. 2. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én lányom is néha felsír mikor leteszem és akkor oda adom neki megint és nem hinném, hogy már sokat eszik. Többnyire azért próbálkozom, hogy estére jó fáradt legyen. Ő is kb. ilyen idős lehet, 8-án 3 hónapos és anyatejes. Engem nem zavar. Én szeretem az esti lefekvős szertartást.
2009. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!