Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tápszerező anyukák, ez tényleg...

Tápszerező anyukák, ez tényleg így van?

Figyelt kérdés

"...de vajon azon anyukák számára, akik egyébként is ki vannak lelkileg, mert nem úgy megy a szoptatás, ahogy akarják, nem tűnik célszerű megoldásnak, ha megveszik azt a dobozt? Onnantól minden gond megszűnne, a baba többet nem sírna, nem kéne méricskélni, meglódulna a hízása stb..."


Ezt írta valaki egy kommentjében, kiváncsi lennék tapasztalataitokra, a tápszeres táplálás tényleg ennyire egyszerű és gondtalan?


2011. okt. 25. 09:02
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Pont az utóbbit tesszük mindannyian, csak van aki erőszakosabb. Még ha elsőre marhára diplomatikusnak is tűnik...


Mi lenne ha mindenkinek egyszerre lenne igaza? Elfogadnánk azt, hogy az egyik embernek más dolgok fontosabbak, mint a másiknak

2011. okt. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

utolsó !


de igazad van


viszont a kérdező kérdésére a válaszom akkor is az h NEM határozottan nem egyszerűbb


mind a két oldalon állok

2 gyereket szopattam kizárólagosan mind a kettőt 2 éves koráig

a 3ik gyerek tápszeres (már írtam miért) de sokkal nehezebb a dolgom (ezt is írtam már)

2011. okt. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Ezzel én nem is akartam vitatkozni.
2011. okt. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!