Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van valaki aki egy mellből...

Van valaki aki egy mellből szoptatja vagy szoptatta a babáját?

Figyelt kérdés
Az egyik mellem felmondta a szolgálatot és kíváncsi lennék meddíg lehet esetleg egy mellből szoptatni a picit.Most 11hetes és ha lehet akkor kihúznám vele amig lehet.
2009. máj. 7. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mi 7 hósak vagyunk és a bal mellemet nem szereti a drágám,úgyhogy főleg jobb mellből szoptatok. a fejlődési ugrások nehezebbek,tovább tartanak és többet kell szoptatni,de megoldható,nekem semmi gondom nem volt vele,leszámítva,hogy a jobb mellem sokkal nagyobb,mint a bal... én ha van türelmem fejek a balból,ha nem jön belőle,akkor főleg,hogy nehogy teljesen kiürüljön, és ilyenkor időszakokra jobban jön belőle a tejcsi,így elfogadja azt is a kisbabám. 6 hóig kizárólag szopott,azóta hozzátáplálunk,most már pláne nem aggódom, menni fog,csak ne add fel,ha sűrűn kér enni,mert ezek csak addig tartanak,míg a melled át nem áll a megnövekedett igényekre!
2009. máj. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már a harmadik babámat szoptatom, és mindegyik szinte az esetek 95%-ában a jobb mellemből eszik/evett. A balban kevés a mirigyállomány, az orvosom is mondta, hogy abból nehéz lesz szoptatni, így is lett. 4 és fél hónapos a kisfiam, csak anyatejes.
2009. máj. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a jobb az erősebb, de én nem hagytam a balt sem. Mindig azon kezdjük, így nem apadt el és szaporodott is. 13 hónapos és még szopizik, hála így mind2-ból, noha a nagyobb mennyiség a jobb-ból jön. Sztem te is próbáld azért a balt is, hátha.
2009. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Még arra lennék kíváncsi hogy hogyan fejtetek,ha fejtetek. Mindíg attól tartok hogy nem lesz benne annyi a következő etetésre amennyi kellene neki.Ha nem fejem le a jobbikat csak este az baj,vagy fejjek minden szopi után? (a rosszat mindíg fejem)
2009. máj. 7. 17:23
 5/8 anonim ***** válasza:
első vagyok: szerintem ezt ki kell tapasztalni. nekem nem kellett fejnem minden etetés után,mert igény szerint beállt a tejcsi. azért,hogy tegyek el a hűtőbe elég volt este fejnem,miután elaludt. a rosszabbik cicimet kétszer fejtem csak,reggel és este (van még,hogy most is) mert én lusta voltam többre.
2009. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok: soha nem fejtem. Még anno az első gyerekemnél megpróbáltam, nem tudtam sem kézi, sem gépi módon, és így inkább az igény szerinti szoptatást választottam, beállt a kereslet-kínálat.
2009. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik vagyok :). Én csak este fejtem. Talán 3-4 hónapig. Szépen beállt, de én is sokat paráztam, hogy elég-e neki? Ittam hébe-hóba szoptatós teákat és ha úgy éreztem kevés, akkor beszedtem egy fiola urtica urens 5CH-t.
2009. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!!!
2009. máj. 8. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!