Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tehetnék, hogy ismét...

Mit tehetnék, hogy ismét zsírosabb legyen a tejem?

Figyelt kérdés
2 hetes a kislányom és eddig elég volt neki a tej, de tegnap előtt óta tápszerrel kell kiegészíteni az étkezéseket, mert éhes maradt. Én is észre vettem, hogy már nem olyan zsíros, mint az első héten volt. A mennyisége nagyon jó, sok tejem van, csak a minősége romlott volna? köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 13. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az első gyerekemet 1 évig szoptattam, de én soha se néztem, azt se tudom, hogy kellett azt nézni, hogy zsíros-e a tej vagy nem. De ha sok tejed van, én nem egészíteném ki tápszerrel. Nem vagyok tápszer ellenes, sőt. A 2. gyerekem meg csak tápszeres volt, mert nem volt 10 ml-nél több tejem egyszerre soha.
2011. nov. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tejed összetétele mindig pontosan olyan, amilyenre a kisbabádnak szüksége van!! Ha van is tejed, mi a fenéért adsz neki tápszert? Így egyenes úton vagy, hogy elapadjon a tejed.

Miből gondolod, hogy nem lakik jól?

Az anyatej minősége NEM romlik!!!

[link]

2011. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Betti válasza:


Közvetlen szülés után szinte sárga az anyatej,de ez kis idő után megváltozik,az érett anyatej fehéres színű,nem a minősége romlott.

Szerintem sem kéne máris tápszerhez nyúlni,az apadáshoz vezet.

2011. nov. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 alaszka ***** válasza:
Igen, jól írják, csak kb. a második hétig olyan sárgás színű a tej, utána fehér lesz, ettől a tápértéke ugyanolyan jó, sőt látni ahogy a vizes résztől elkülönül a zsírosabb. Ez normális! Ne adj neki pótlást, mert ez egyenes út afelé hogy elapad a tejed. Az sem jelent semmit, ha többet szopizik, mint korábban, ez még nagyon sokszor így lesz. Csak a pelusokat nézd, ha pisil, kakil, akkor nincs gond!
2011. nov. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!