Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért köpi ki a mellemet ha...

Miért köpi ki a mellemet ha egyszer éhes és tejem is van?

Figyelt kérdés
3 hónapos kisfiam mostanában alig-alig hajlandó szopni. Amikor a szájába teszem a mellem szopizza néhány percig aztán elkezd kapálózni,kiköpi de rögtön követeli is vissza. Biztos, hogy van tejem mert ilyenkor rendszerint folyik a szájából ráadásul néha le is spriccelem az arcát amit persze nem bírok ki nevetés nélkül. :) Na de tényleg, miért köpi ki és aztán követeli vissza? És ezt ismételgeti kb 5mp-enként. Mindkét mellemmel ezt csinálja...
2011. nov. 15. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert dolgozni kell a kajáért, azt pedig a babák nagyon nem szeretnek :) Nyugi, majd beáll rendesen.
2011. nov. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam is csinálta ezt, ilyenkor a vállamra tettem büfizett és utána evett rendesen. Lehet többször is meg kéne büfiztetned evés közben, mert ha így eszik sok levegőt nyelhet.
2011. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De amint rákap a cicire 1-2 perc múlva már köpi ki. Ha jól értem akkor 3 percenként büfiztessem? Vagy hogy gondolod?
2011. nov. 15. 22:20
 4/11 alaszka ***** válasza:
100%
Inkább szerintem az lehet hogy nagyon jön belőle, és nem győzi nyelni. Próbálj meg egy picit fejni belőle kézzel, mielőtt mellreteszed.
2011. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Mostanában, azaz pár napja?

Lehet hogy meg fog jönni a menzeszed. Nekem is 3 hós volt mikor megjött. Előtte levő napokban ordított és kiköpte a cicit. Csak pár kortyon élt. Megkóstoltam és tényleg szörnyű íze volt a tejnek.

2011. nov. 16. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanezt csinálja kb. egy hónapja mar. Az lett a gond, hogy túl gyorsan jön neki. Azóta mindketten fekszunk szopizaskor mert így nem jön olyan gyorsan, és azóta nincs gond.
2011. nov. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem is meg fog jönni. A fiam mensi elött pár nappal nem nagyon akart szopizni. Ilyenkor állítólag változik a tej íze. A lányom pedig egyáltalán nem akart szopni mensi elötti pár napban.
2011. nov. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
vettel be valami gyogyszert?(vitamin?), menzesz? esetleg cumizik a babad?
2011. nov. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ömlik a szájába a tej, nem győzi nyelni és ez zavarja. Fejj le szopi előtt egy keveset, hátha akkor nem lesz ilyen gond.
2011. nov. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem akkor csinálta ezt amikor nagyon sok tej ment a szájába és nem tudta olyan gyorsan nyelni.
2011. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!