Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikorra várható eredmény a...

Mikorra várható eredmény a gyakori mellretételtől, és hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

5 hetesek vagyunk, és ált 100g van egy ciciben de van hogy csak ötven. Eddig próbáltam kontrollálni mennyit egyen. a súlyához figyeltem tudtam hogy elvileg elég kell legyen neki a 100-120g. De most azt veszem észre, hogy még éhes így muszály vagyok odaadni minkét cicit és van hogy ki is üríti, de most meg csak 50-60 van egy ciciben.... hogy van ez akkor???

Ő meg ált 150el lakik jól legtöbbször azt látom. Most akkor mit csináljak hogy ne legyen tápszeres??? Mit csináljak hogy ne kelljen pótolni? De3 az sem állapot hogy sírva aludjon el, meg az se hogy kézben.


2008. júl. 27. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Àlltalában egy hét,2 alatt helyre áll a mennyise´g.ahányszor a babád csak akarja,tedd mellre.Ha óránként,óránként.I`gy több fog termeödni,mert többre van szükség.Az,hogy kézben aludjon el nem akkora katasztrófa.Ne táplálj mellé,ha nem muszály.igyál sok folyade´kot,min2-3litert.egyél sok gyüit,zöldse´get.Hús is legyen mindíg az asztalon.
2008. júl. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia


most van eg ugrás afejlődésében azért igényel több tejet de ne aggódj, elég neki atejed


A MÁRLEGET TEDD FÉLRE DE AZONNAL


mert bele fogsz keverdnei teljesen és az idegeskedés miatt nem lesz tejed, ha kell neki akkor mind a ketőből szoptasd meg, NEM LESZ SEMMI BAJ.


az ölben altatás meg a legjobb egy pici babának, nekem mind a két kislányom 6 hónapos koráig ölben aludt el utána pedig rajtam, és utána pedig úgy hogy ott fekszek mellettük a mai napig is de ennél jobb érzés nincs,


ADDIG ÖRÜLJ AMÍG MÉG ÖLBEN AKAR ALUDNI MERT NAGYON HAMAR FELNŐNEK ÉS AKKOR SAJNÁLNI FOGOD

2008. júl. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy 3-4 órákat alszik ha egyszer elalszik... ezért nem tudom megvalósítani a gyakori mellretételt. Folyadékot meg minimum4-5 litert iszok. van hogy 6 is lemegy.. a család már atól tart hogy ez is árthat.
2008. júl. 27. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!