Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt torokfájás...

Szoptatás alatt torokfájás megszüntetésért mit tehetek?

Figyelt kérdés
Már két és fél hete fáj a torkom. Nem vagyok náthás, meg semmi más tünet nincs, de minden nyelés egy kész kínszenvedés, és már énekelni se bírok a babámnak. Tudnátok javasolni valami hatásos módszert. Tea, Tantumverde, homeopátiás bogyó már volt. Más esetleg?

2011. nov. 28. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Akkor pszichés oka lehet. Esetleg nincs benned valamilyen kimondatlan sérelem, bántalom??? Ha van mond ki-el, valakinek vagy annak akinek szól és meglátod jobb lesz.
2011. nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Méz, vagy a Homeogene 9. Bár ez is homeopátiás.
2011. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg gargalizálj sós vízzel. A párom esküszik rá. :)
2011. nov. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 TKI Ibolya ***** válasza:
Igaza van a párodnak az nekem is mindig beválik,már mint a sós víz.
2011. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nem lehet, hogy csak túl meleg van a lakásban, és túl száraz a levegő? Gondolom nem szeretnéd, hogy a pici megfázzon, és melegen tartod a lakást. :) Napközben 20 fok bőven elég, a kicsi be van takarva,elég akkor jobban befűteni, amikor fürdetitek. Ezt csak azért írom, mert ez is egy lehetőség. HA padlófűtés van, az még a port is a légtérben tartja, nem engedi leülepedni, ergo kiszárad tőle a torkod. Levegőre ki szoktál menni? Nem azt akarom elhitetni veled, hogy csak ettől lehet, de nem zárom ki. :)
2011. nov. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nincs meleg a lakásban sajnos, sőt most szeretnénk megcsináltatni a bejárati ajtót, mert szelel.

Az viszont elképzelhető, sőt biztos, hogy száraz a levegő. és az is hogy lelki oka van. Este párologtok, és remélem rájövök, hogy mi a gond.

2011. nov. 30. 10:47
 7/11 anonim válasza:
Védőnő, orvos tud róla? Tanácsoltak valamit?
2011. nov. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A védőnőnek nem mondtam, az orvos pedig a a fent említett szereket javasolta.
2011. nov. 30. 12:18
 9/11 anonim válasza:
Először azt lenne jó tudni, hogy mi van a torkoddal, manduláddal, mi okozza a nyelési nehézséget. Utána pedig azt, hogy mi okozhatja. Szerintem a lakás levegője nem elhanyagolható. Párologtatás, méz, sós öblögetés amit javasoltak, tüneti kezelésnek mindenképp megfelel. És sok folyadék. A legjobb köptető a tiszta víz.
2011. nov. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kezdek jobban lenni. Gargarizáltam és párologtattam. Ja és rájöttem i a lelki oka :-(((
2011. dec. 1. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!