Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen gyogyszert, szopogatos...

Milyen gyogyszert, szopogatos tabit lehet szoptatas alatt enni megfazas/torokfajas -ra? Strepsilt lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon faj a torkom es kohogok. Probalok a dokihoz bejutni, csak sajna eltart 1 ideig, addig is ongyogyitani szeretnem magam a meglevo gyogyszerekkel...DE szoptatok es nem tudom mit lehet es mit nem!Milyen fajdalomcsillapitot stb ajanlatok?
2009. dec. 8. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
A Tantum Verdét lehet!!! 100%. Én is használtam terhesség és szoptatás alatt is. A szopogató tablettát ajánlom, de van oldat és torokspray is.
2009. dec. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi szepen!
2009. dec. 8. 12:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten nem ajánlották a strepsilst, a Sinupret homeós, megfázásra van, nekem (és a gyereknek is) bevált.
2009. dec. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Tantum verdét lehet szoptatás alatt szedni ,ahogy az első válaszoló is írta.Én is azt szedem szoptatok és fáj a torkom.
2009. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!