Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van az, hogy a 4 hós...

Miért van az, hogy a 4 hós babám egyszerre csak 70-80 g-okat szopizik, aztán 1 óra múlva persze újra éhes? Nektek is van/volt ilyen a babátokkal?

Figyelt kérdés
Hiába rakom át másik cicire, már nem kell neki.
2009. máj. 13. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én babám is csinálja ezt időnként. Pont ma reggel 3 óra alatt 3-szor evett. Sokszor séta után is csak piciket eszik, gondolom olyankor csak szomjas.

Amúgy elég nehéz időnként szoptatni, mert mindenre figyel, csak az evésre nem, hiszen milyen érdekes a világ :)

De még ezekkel az össze-vissza evéseivel is mindig ugyanannyikat eszik naponta: 7-8 alkalom, most 5 hónapos, de egy hónapja is ilyen volt.

Üdv!

2009. máj. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk pont most derült ki, hogy keveset hízott a Picikém:( Mérnem kellett, hogy mennyiket eszik. És 50-80 ml-ket evésenként. De nálam simán kibírta a 3 órát, és nem is sírt a tejci után, így maradt a lecsökkent tejmennyiségem, és tápiznom kell mellé:'(


4 hós anyuka

2009. máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja! És még az éjszakákat is átalussza így!
2009. máj. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És sír, amikor abbahagyja a szopizást? csak mert nekem azt csinálta a 4 hónapos kisfiam, amikor kiszívta az egyik mellemet, és már nem ömlött belőle a tej, akkor elkezdett sírni, de hiába tettem át a másikra nem kellett neki! Ezt csináltuk egy hétig, minden alkalommal sírás volt! Aztán kipróbáltam hogy szopi után a szájába dugom a cumiját, kicsit megvígasztalódott, megnyugodott, aztán rátettem a másik mellemre és azt is laposra szívta! :) Próbáld ki, nekünk bevált!
2009. máj. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 3 óránként szoptattam a kisfiamat, aki 3 hónaposan csinálta ezt. Nem akart enni akkor, amikor "kellett" volna, de 1 óra múlva sírt hogy éhes. Én, mint gyakorló anyuka (első baba) 1 hét alatt jöttem rá arra, hogy mi a baj. Saját maga átszoktatta (volna) magát a 4 óránkénti evésre.
2009. máj. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat!Nem sír amikor abbahagyja a szopizást, csak 1 óra után kezd el sírni, hogy éhes. Boldog Babázást Mindenkinek!Sziasztok
2009. máj. 14. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!