Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek szoptatás alatt...

Szerintetek szoptatás alatt gőz kabinozhatok naponta félórát? Hatással lenne a tej mennyiségére és minőségére?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom,hogy a meleg vizes borogatástól jobban folyt a tej,viszont a sok borogatás elapaszthatja a tejet.Ha nem apad el,akkor a mennyiséget nem tudom hogyan befolyásolhatja,de én kihagynám a gőz kabin rendszeres használatát.Nekem sűrűn volt begyulladva a mellem és csak akkor borogattam,hogy ki tudjam masszírozni.
2011. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gyorgyi28 ***** válasza:
Mindenképpen csökkenti a tej mennyiségét a vízveszteség miatt... Mennyi idős a babád? Ha nagyon kicsi, akkor szerintem még várj vele, ha már elmúlt fél éves, akkor óvatosan-fokozatosan próbáld ki, de mindenképp pótold a vizet, amit veszítesz.
2011. dec. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A gőzkabin hatására sok méreganyag távozik a szervezetedből, ugyanakkor kerül át a tejbe is, szóval amíg szoptatsz, inkább hanyagold a szaunát, gőzkabint stb.
2011. dec. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a szoptatás még a baba fő tápláléka, hanyagold az izzasztó tevékenységeket - egyrészt a vízveszteség miatt csökkenhet a tej mennyisége, másrészt a távozó méreganyagok átjutnak bele.
2011. dec. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudjátok mik azok a méreganyagok egyáltalán? Gondoltam,hogy valaki leírja majd ezt az "okosságot".

Kérdező próbáld ki,és ha a tejed mennyiségére nincs hatással,akkor nyugodtan.

2011. dec. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%

utolsó


Elég ennyi vagy részletezzem az anyagokat is.


Az izzadás az egyik legfontosabb módja annak, ahogy megszabadulhatunk a felgyülemlett savaktól és méreganyagoktól. Az izzadás hatására beindul a nyirokrendszer, melynek fő feladata, hogy kiválassza a test folyadékaiból és szöveteiből a káros anyagokat, majd azokat a bőrön át kijuttassa a szervezetből.


Szoptatás alatt sem sportolni sem szaunázni stb. Nem javasolt.


Utolsó akkor biztasd ilyenre ha te is szakember vagy és vállalod a felelősséget.

2011. dec. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!