Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szabad-e szaunázni szoptatás...

Szabad-e szaunázni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2006. okt. 27. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a tapasztalatomat írom le: a kislányom kb. 10 hónapos volt, mikor elmentem szaunázni. Nagyon sok tejem volt, sokat le is fagyasztottam. Szaunázás alatt még jobban megduzzadtak a melleim és elindult a tej is belőle. Abbahagytam, pedig teherbeesés óta szaunázni vágytam.Utána még 2 hónapig szoptattam, mert 1 éves koráig akartam és utána elapasztottam a tejemet. Mindenhol azt olvastam, hogy nem szabad szoptatás alatt. Szerintem Te érzed, mennyi tejed van, max. kipróbálod és ha nem esik jól, akkor abbahagyod. Persze nem szülés után, hanem már ha nagyobb a baba. Én ott, akkor nem szédültem, szóval szerintem nem veszélyes, csak kellemetlen összetejcsizni a szaunát :)
2007. okt. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!