Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehetek...

Szoptatás alatt lehetek terhes ha úgy érzem megfog jönni de még sem jön meg?

Figyelt kérdés

3 hós a babám és csak szoptatok. Lehetek úgy terhes hogy nem is veszem észre? Pl van vmi utaló jel arra hogy az lennék? Mondjuk ez a hasfájás, meg ez a kortyogás féle a hasamban alul? A fáradtságot nem írom mert az lehet a babámtól.

Volt vki hasonló helyzetben?


2009. máj. 15. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg lehetsz terhes is. De nekem amióta szoptatok teljesen össze-vissza jön meg. Van, hogy 36 napos a ciklusom, van, hogy 24. Ez a szoptatás miatt lehet.
2009. máj. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Védekeztek? Ha nem vagy biztos magadban, vegyél egy tesztet!
2009. máj. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Megszakítás. Mondjuk nem baj ha az lennék, csak volt vki hasonló cipőben? Megakkar jönni aztán még se csak fájt egy kicsit a has.

Vagy csak beképzelem magamnak mert híányzik a mocorgás a pocimból és mindíg azt lesem, mikor mozdul meg. :)

Veszek tesztett, csak előbb gondoltam meg kérdezem kinek volt ilyen.

2009. máj. 15. 15:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehetsz így terhes, de a teszt a biztos. Én nagyon szeretnék az lenni, de sajnos amióta szoptatok (10 hónapja) még nem jött meg:(
2009. máj. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
még nekem se jött meg. meg kell jönni előtte?
2009. máj. 15. 15:25
 6/6 anonim ***** válasza:
nem
2009. máj. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!