Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes szoptatás mellett?

Lehetek terhes szoptatás mellett?

Figyelt kérdés
Még szopizik a babám, 7 hónapos, még nem menstruáltam, szedek olyan fogamzásgátlót, amit szoptatás mellett lehet,egy-két alkalommal elfelejtettem, de általában pótoltam.Normális hogy még nem menstruáltam, vagy lehetek terhes?
2010. szept. 3. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetni éppen simán lehetsz, de nem biztos, hogy emiatt nem menstruáltál. Nekem is 8 hónap után jött meg először.
2010. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy terhes vagy. Tudok olyan esetről, hogy szoptatás mellett lett az anyuka újra kismama. Én is szedek fogamzásgátlót szopiztatás mellett, nekem sem jött még meg, pedig a lányom most múlt el egy éves.
2010. szept. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nem gyanús, hogy még nem jött meg, mert az lehet a szoptatástól.De én egy szülésznőtől hallottam, hogy vigyázni kell ilyenkor is, mert az, hogy nem menstruálsz, nem jelent semmit.Szoptatásnál nagyon sokszor havi vérzés nincs, de peteérés van.Szóval ha nem akarsz mostanában még egy babát, azért vedd be minden nap.Mert simán meglepődhetsz:))
2010. szept. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!MEgnyugtat, figylni fogok.
2010. szept. 4. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!