Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Angel Care 301 légzésfigyelönk...

Angel Care 301 légzésfigyelönk sokszor riaszt, hasonló tapasztalatok miért lehet, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
szia, ha alaptalan, akkor nézzétek meg nincs e túl érzékenyre állítva, középre kell amúgy
2009. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
1 jót írt+ nálunk az is bevált,hogy távolabb tettük egymástól a 2 érzékelő lapot.Volt,hogy azért riasztott,mert a gyerek lemászott róla.
2009. máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg pont, hogy érzékenyebbre kell állítani. Nálunk sokáig pittyegett, volt, hogy óránként, volt, hogy be is riasztott, és többször megfigyeltem, hogy gyermeken vígan aludt, nagyokat horkolva, tehát alaptalan volt a riasztás. Ezért érzékenyebb funkcióra kellett állítani, ami alapjáratban azért nem ajánlott, mert úgy akár egy hűtőgép, légkondícionáló, ugráló gyerekek pont ellentétesen befolyásolhatják a riasztást, tehát, ha kellene, akkor nem teszi! Nálunk egyik sincs a kicsi szobájában. Azóta jól alszunk ismét!
2009. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Nekünk csak az első hetekben riasztott néhányszor valószínű azért mert viszonylag kis súllyal született a babánk 2800 grammal és nem érzékelte rendesen.
2009. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem az eladó mondta a babaüzletben hogy az Angel Caresekkal nagyon sok a téves riasztás.
2009. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem még egyszer sem riasztott tévesen.Egyszer pityegett csak és figyeltem a babám,olyan mélyen aludt,hogy én sem érzékeltem a légzését.Picit megráztam,sohalytott egyett és rögtön abbamaradt a pittyegés.De riasztani még nem riasztott,hála..
2009. máj. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is beriasztott most éjszaka sokszor mert merül az elem. Nem tudom hogy a tiédelemes vagy sem?
2009. máj. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezdetben nekünk is beriasztott. Mi érzékenyebbre állítottuk és vékonyabb matracot használtunk mert valószínűleg nem érzékelte rendesen a babát.
2009. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!