Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melltartóbetét helyett valami...

Melltartóbetét helyett valami gazdaságosabb megoldás?

Figyelt kérdés
Én ezt nagyon drágának találom. Van kimoshatóm is, de az nem ér semmit, átázok vele rendszeresen. Ki milyen megoldást tud? Köszi.
2011. dec. 27. 00:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Vatta. Egyébként az ára attól függ, hol veszed. Nem mindenütt olyan drága.
2011. dec. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem sem a vatta, sem a papírzsepi nem vált be. (szöszöl, odaragad), a legolcsóbb odavaló betétet veszem, nem tudtam más megoldást találni :( egységárat nézd! Moshatót még nem próbáltam, kínomban varrok majd párat, hátha... mert azért még az olcsó sem olcsó hosszú távon.
2011. dec. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
legolcsóbb kellő mellet növeszteni
2011. dec. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
az előbbi nem ide lett volna, nah mindegy. Am nem tudom neked mi lenne jó...
2011. dec. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt,hogy spriccelt a tejem,tehát nagyon sok felszívni való tejem volt.Ezért textil pelenkát tettem a melltartómba.
2011. dec. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a babylove melltartóbetét nagyon olcsó. Próbáltad már?
2011. dec. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én is a babylove-t tudom ajánlani. Most vettem 499ft-ért 30db van benne.
2011. dec. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is gazdaságtalannak tartottam a betétet, meg folyton átáztam, utána vettem anyatejgyűjtőt melltartóba, mondván igaz, hogy drága,de csak 1-szer kell megvenni! Az sem vált be, mert látszott, hogy ott van, nekem meg az utcára kellett felvennem, illetve éjszakára, mert reggelre el szoktam ázni, de akkor meg elmozdult és kifolyt belőle minden! Így visszatértem a betétre és megpróbálok olcsót venni! (rossman és társai)
2011. dec. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
én is a babylovet (dm) tudom ajánlani, kb 500 ft 30 db. Nekem csak az első hónapban volt rá szükség, így maradt egy csomag liberos(kaptam), ha gondolod elküldöm.
2011. dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a Bruin melltartóbetét jött be. Még mindig olcsóbb, mint naponta 4-5-ször átöltözni, a levett ruhát pedig mosni...

2011. dec. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!