Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség során melyik...

A terhesség során melyik hónapban folyik először kolosztrum a cickóbol? Innentől kezdve folyamatos vagy csak néha-néha történik meg? ! Megoldás lehet melltartóbetét?

Figyelt kérdés
Akinél esetleg elő sem fordul,még nem jelenti azt,hogy később se lesz teje,ugye?
2009. febr. 16. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem nem volt terhesség alatt. Most 7 és fél hónapos a babám és még szoptatom igaz csak 2-szer mert már kezd elapadni.
2009. febr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Kiváncsi vagyok a válaszokra, én 29hetes vagyok és nekem sincs még. Minden jót!
2009. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38 hetes vagyok, nekem sincs meg, valoszinuleg nem is lesz, allitolag ez a tej mennyiseget nem befolyasolja, de aggodok, hogy a picim mit fog enni az elso napokban :(
2009. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem emlékszem, hogy mikor, de elég korán, biztos, hogy nem csak az utolsó hónapban kezdődött. Én így jártam: tehát volt előtejem, a szülés utáni 4. naptól annyi tejcsi lett, hogy fejtem a babám 6 hónapos koráig. A 11. hónapban már alig volt, a kicsi nem is volt hajlandó szopni már, nem is fejtem. Kis mennyiség még 2 éves kora után is volt, akkor már gyógyszer kellett, hogy elmulassza (prolaktin túltermelésem volt). Szóval szerintem az enyém egy egyedi eset, de azért leírtam. Nem hinném hogy van összefüggés az előtej jelenléte és a szoptatás sikere között. Talán az első napokban jelent előnyt.
2009. febr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


Nem mindenkinek van előteje, első fiamnál nekem sem volt, ennek ellenére szülés után rögtön jött előtej a babónak. Most van néha előtejem, nem állandó jelleggel.

De egyik sem következik a másikból. Tehát ha van előtejed, nem biztos, hogy lesz tejed szoptatni, és fordítva is igaz, ha nincs előtejed, attól még szoptathatsz az első naptól :)

Szóval semmi sem garancia.

2009. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem a 6.hónaptól van. (mondjuk most pár napja nincs, de nem baj :). Nekem elég volt egy vattakorong a cicitartómba. Amúgy mennyiségtől függ, hogy mit használsz. Vettem melltartóbetétet, de még egy kicsit soknak tartom.Vagy végy moshatót! Az is jó.

Nem hiszem, hogy van összefüggés az előtej és késöbbi tejmennyiség között.

2009. febr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszi szépen a válaszokat,segítettetek vele!
2009. febr. 17. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!