Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt megjött a...

Szoptatás alatt megjött a mensesem múlt hónapban, de most nem jött meg. Tapasztalt már valaki ilyet? Részletek lennt.

Figyelt kérdés
Még szoptatom a kisbabámat, de fogzás miatt kb. 1 hétig nagyon keveset szopizott így 9 és fél hónap után megjött a mensesem, rendes 5 napos mint szülés előtt. De pár napra rá már ismét rendesen szopizott a babám, nappal kb 3x, este viszont még vagy 5x szopizik, sajna ha felébred csak azzal alszik vissza. Lehetséges hogy azért nem jön meg ismét, mert megint sokat szopizik? Vagy ha már 1x megjött akkor már meg kellene? A terhességet kizártam, mivel utoljára pont menses előtt 2 nappal voltunk együtt párommal, azóta nem mert nincs itthon.
2012. jan. 3. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Még nem állt teljesen helyre a hormonháztartásod, ennyi. Emiatt nem kell idegeskedni:)
2012. jan. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem kétszer jött meg rendesen és most meg nem.azaz,hogy már lassan a következő lenne esedékes.Én is kizártam a terhességet(vettem tesztet negatív lett).Nálunk is fog miatt,de lehet épp mensi miatt nem akart nagyon szopizni,mintha nem ízlett volna neki kb 3-4 napig.de nem jött meg... Viszont furán fájdogált a hasam hol itt,hol ott ,mintha megakarna jönni,de semmi...

Én sem értem és utánnanéztem, sokan írják,hogy rendszertelenül jön meg nekik,viszont az ismerőseim körében mindenkinek akkor jött meg mikor abbahagyta a szoptatást és normálisan.A kérdésedre válaszolva én is tapasztalom éppen most,bár az én Babám már 13 és fél hónapos.Szóval szerintem is hormonális a dolog...

Kitartás:)

2012. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Húú, akkor megnyugodtam, még mindig nem jött meg ugyan, de én is folyamatosan úgy érzem, mintha meg akarna jönni, éjszaka még kisebb hasgörcseim is vannak, illetve nappal többször fáj a derekam, de semmi.
2012. jan. 10. 13:23
 4/4 mofli211 válasza:
Szia! Most én is hasonlókat élek át. Első hónapban volt egy pici, azóta semmi a babám 4 hónapos. Ennek ellenére görcsölök én is fáj a derekam..stb. Az én ismerőseim is azt mondják, hogy ez egyénileg más-más. De befolyásolja az is ha hirtelen leadsz sok kilót, meg persze a hormonális változás is.
2012. márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!