Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt nagyon megfájd...

Szoptatás alatt nagyon megfájdul a fejem valaki tapasztalt már hasonlót?

Figyelt kérdés
2 hetes a kisfiam és szoptatás alatt nagyon megfájdul a fejem, de se előtte se utána nem fáj!

2012. jan. 4. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Mintha azt olvastam volna hogy az oxitocin miatt van,ami felelős a tejleadó reflexért.
2012. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt és csak nyitott ablak mellett tudtam szoptatni, ami nyáron azért szerencsésebb, mint most télen.

Mellette ittam sok folyadékot akár szoptatás közben is és úgy néha javult a helyzet.

Majd tejlázam lett. Ami nem volt túl vicces 41,7 °C-os lázzal...

2012. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a nyakcsigolyád miatt az üléstől (ha ülsz közben), de említsd meg az orvosnak, mert az első pár hétben még veszélyeztetett a kismama trombózis ügyben is. A fejfájás mindig a vérkeringéssel van összefüggésben. Figyelj, hogy ne igyál keveset.
2012. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!