Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A babám 3hetes és 5napos.3350g...

A babám 3hetes és 5napos.3350g-al született,3180-al hoztuk haza.1hétig hízott amennyit kell, aztán lefogyot 3140-re. Most kórházban van. Egyenlőre tápszerezik. Van hasonló tapasztalat? Mi lesz most velünk? Nagyon aggódom a picimért!

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 20:04
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ja és persze, írok ha érdekel! Előre is nagyon köszönöm a válaszokat, és az eddigieket is! Tényleg!
2012. jan. 8. 09:54
 12/21 anonim ***** válasza:
Melyik kórházban vagytok??Orvos mit mind miért nem szopathatod?
2012. jan. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
A Heim Pál Kórházban vagyunk. Azt mondta az orvos, hogy meg kell várni a labor eredményét. Mert arra gyanakodnak, hogy talán a terhességem alatt lehetett valami fertőzésem ami miatt fogyni kezdett a gyerkőc. Lehetséges, hogy nem jó a tejem, nem elég tápláló vagy ilyesmi. Ezt vettem ki a szavaiból. Elvileg ma kiderül minden.
2012. jan. 9. 09:22
 14/21 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha valamit mondanának már, mert kezd elapadni a tejem. Hiába fejem mint az őrült.
2012. jan. 9. 09:25
 15/21 anonim ***** válasza:

Ezt nem hiszem el,hogy egy orvos ilyet mond h nem elég tápláló a tejed... Meg h ott az at leadó állomás a heimpálban és tápszert kap a kicsid. Minket addig nem engedtek haza a szülés után amig el nem kezdett hizni. Igaz ezért voltunk 5napig bent,de ezt kértem a csecsemős dokitól.s ő súlyban korababa.Most is kicsi a súlya.de annak ellenére h tápival engedtek haza még szopizik. Remélem mielöbb hazaengedig.

Találtam neked valamit: [link]


Itt rják hogy a szoptatott csecsemő mellett ott lehet az anya 0-24ben.A Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Gyermekklinikáján általában a szülő(k) reggeltől estig lehetnek gyermekükkel, különleges esetekben (terminális állapotú tumoros beteg, szoptatott csecsemő stb.) az éjszakai bent lét is megengedett – magyarázta a Babafalvának dr. Adamovich Károly, egyetemi docens. „A szülőnek szóban jeleznie kell, hogy szeretne gyermekével bent maradni a klinikán. Ha a kísérők a klinikára felvételt nyernek, akkor napidíj ellenében háromszori étkezésben részesülnek az egyik – alapítványi működtetésű – szálláson, de főzni is lehet. Az épületi sajátosságok azt nem teszik lehetővé, hogy egy-egy gyermekkel az egész család a kórteremben tartózkodjon. Igyekszünk elérni, hogy a gyermekkel egy-egy szülő vagy hozzátartozó lehessen. Ez viszont sajnos számos esetben nem talál megértésre és konfliktust gerjeszt.

Itt még a tv számát is megnevezi,hogy miért lehet ott az anya. [link]


Remélem tudtam egy kicsit segiteni.

2012. jan. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 alaszka ***** válasza:
Tényleg felháborító, hogy nem engedik hogy odaadd a tejed neki!!! Én ezért kiverném a balhét, ilyen nincs! Anyai jogod, hogy szoptasd, neki meg joga hogy a te tejedet kapja. Persze pótolják, ha kell, de hogy nem adhatod neki a lefejt tejet, ez hihetetlen....
2012. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mi ujság? Remélem minden rendben megy.:)
2012. jan. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Remélem minden rendeződik és nincs probléma!:) Majd irj ha lesz egy kis időd!
2012. jan. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Aggodok:(
2012. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Végül 16-án engedtek ki minket. Mint kiderült a kórházi védőnőnek köszönhető, hogy ilyen sokáig bent tartottak. (10nap) Ez idő alatt a tejem teljesen elapadt. A jó hír, hogy szépen elkezdett hízni. Fogok felháborító dolgokat mesélni, ha érdekel csak most etetés van. :)
2012. jan. 21. 09:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!