Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha van elég tejem akkor is...

Ha van elég tejem akkor is igyak szoptatós teát?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb? Sokról hallom hogy hasfájást okoz a babánál.
2008. márc. 31. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

szerintem nem kell.Van amikor,pl.nekem a szoptatós tea nem segít,söt a babánál hasfa´jást vált ki.

2008. márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Idd a Hipp Natal-t az bio tea és nem fog tőle fájni a hasa a babának.

Neked meg folyadékpótlásnak sem utolsó. Kellemes citromos íze van.

2008. márc. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van elég tejed, ne szopis teát igyál, hanem máshogy pótold a folyadékot! A szopis teát akkor használd, ha úgy érzed, csökken a tejmennyiséged. Ha akkor is iszod, amikor nem kell, akkor hozzászokik a szervezeted és nem fog használni, amikor kellene.
2008. márc. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, akkor nem kell, mert kidurran a melled! Nagyon sok tejet csinál, és csak begyullad. Ha a babának elég, akkor nem kell semmi. A szopis teát akkor kell inni, amikor fokozni akarod a tejtermelést, mert valamiért nem elég. Ha erre szükség van, akkor a Humana pl. nagyon jó.
2008. márc. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia .Én ittam ,mert nagyon szeretem az ilyen gyógyteák ízét.Se hasfájást, se cicikidurranást nem okozott nálunk.Pedig 2 évig szoptattam.
2008. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!