Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha szobahőmérsékleten olvaszto...

Ha szobahőmérsékleten olvasztom fel a tejet, de nem eszi meg akkor, csak egy-két óra múlva, akkor addig vissza tehetem a hűtőbe?

Figyelt kérdés
Ha felolvad, de a babám csak rá két órára eszik,akkor addig tárolhatom a hűtőben? És utána, ha kéri,akkor melegíteném csak fel!
2012. jan. 13. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Kiveszed es fel is melegited? Aztan nem eszi meg, beteszed a hutobe es ujramelegited? Szerintem nem tul jo otlet a fagyasztott tejet ketszer melegiteni. En annak idejen etetes elott kivettem, olvasztottam melegitettem, aztan evett annyit amennyit, a tobbit elontottem. Nem mertem mar utana odaadni.
2012. jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem melegítem, csak kiolvasztom!
2012. jan. 13. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehet az 1-2 ora meg belefer, de szerintem az ilyen tejben a bacik mar hamar szaporodnak. Amint irtam, en rogton odaadtam neki, emiatt eleg sokat el is ontottunk, de volt boven. Azert kerdezd meg a gyerekdokit, vagy szoptatasi tanacsadot, ok jobban tudjak mint en. En amugy is mindig parazosabb voltam.
2012. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olvaszd a hűtőbe!


Én este leveszem a fagyiből, beteszem a hűtőbe, és reggelre "csak" hűtőhideg, annyit melegítek fel, amennyit megesz a gyerek.

2012. jan. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!