Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig szoptassak/szoptattatok...

Meddig szoptassak/szoptattatok éjjel?

Figyelt kérdés
9 hetes kislányom már többször hajnal 4ig aludt, tehát kibírja kaja nélkül. Van aki azt mondja, hogy nem jó a fejlődésének és a tejtermelésemnek, ha túl sokat van tej nélkül, van aki meg azt, hogy éjjel vizet adott neki és akkor leszokott a felkelésről.. Vagy ehhez még eleve túl kicsi és hagyjam hogy a maga ritmusában aludja majd át az éjszakát? Amúgy általában egyszer vagy kétszer kel. Köszi!
2009. máj. 28. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi 1 évesek vagyunk és éjjelent 2x szopcsizunk.

Próbáltam már cumival "kicselezni",de eltolta a Drága,próbálkoztam vizzel,teával de NEM fogad el mást csak a cici csak az Anyatejcsi:-)

Ő is cicin alukál el:-)

Igy hát ameddig kéri,addig szopcsizik az én Drága kicsi Fiam:-)))

2009. máj. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mindíg úgy csináltam, hogy ha éjjel felkellt akkor először a cumit adtam oda, ha arra visszaaludt, akkor nem volt éhes, csak valami nyugtató kellett neki a cumi. Ha nem aludt vissza akkor megetettem. 3 hós koráig kellt fel enni egyszer hajnalban. Utánna már csak a cumi kellett neki, tehát nem volt éhes, kibírta reggelig, de nekem fel kellett kelnem fejni, mert én nem bírtam ki reggelig, mert szét akartak durrani a melleig a sok tejcsitől.

Szerintem ha éhes adjál neki enni, és majd úgyis leszokik róla.

Az meg hogy egy egy éves gyerek 2x kell fell éjjel, az biztos nem azért mert éhes, csak cicizni akar. Na szerintem ilyen sokáig nem szabad elhúzni az éjeli etetéseket. Pontozzatok le nyugodtan, de ez a véleményem.

2009. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is csináltam ez a cumis dolgot, volt mikor nem is volt éhes, mert visszaaludt.

A lányom 11 hetes múlt és ma aludta át először az éjszakát, este 7 körül evett és utána csak hajnali 5-kor kelt fel újra.

Meglátjuk ma mi lesz.

Volt már olyan , hogy 3-4 ig bírta, de volt, hogy csak 1-ig.

2009. máj. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ok! akkor megnyugodtam,h nem azért kel fel éjjel a Kisfiam,mert éhes...ha cicizni akar,akkor cicizzen,nem fogom megvonni Tőle"" eztafajta Anyai ""közelséget:-)
2009. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!