Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet, hogy ezért nem termelőd...

Lehet, hogy ezért nem termelődik tej?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem nem rólam van szó, mielőtt nekem estek, csak érdekel a dolog.

Ha egy anyuka a terhessége egészen az ötödik hónap végégig, ivott és drogozott napi szinten, hatással lesz a tejtermelésre? Vagy ha akkor abbahagyta teljesen nem befolyásolja? Ez a helyzet egy közeli ismerősömmel most. Nincs teje, pedig fej, iszik tejserkentőt, eszik rendesen és már leállt teljesen ezzel az életmóddal.

Előre is köszi a válaszokat.



2012. jan. 24. 17:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát ez inkább a babának nem tett jót szerintem.Én nem ittam nem drogoztam mégse volt tejem.
2012. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Még annyit.Csupán kíváncsiság,a baba egészséges?
2012. jan. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen hál'istennek. Viszont lehetnek olyan bajok amik csak később derülnek ki. Remélem minden rendben lesz.
2012. jan. 24. 17:59
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sem függ össze a kettő. Remélem a babának később sem lesz baja!
2012. jan. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 xStefix ***** válasza:
73%

Lehet összefüggés, de nem tudom, hogy ki lehet-e deríteni így utólag. Minden mindennel összefügg valahol...

Elég szomorú egyébként. :(

2012. jan. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

én úgy gondolom, hogy nagyon sok fejben dől el.

tehát, a legtöbb esetben, ha az anyuka akar szoptatni, akkor tud.

ha egy anya az első 5 hónapban ennyire nem a gyermekét, hanem önön hedonizmusát helyezte előtérbe, akkor már agyban eldőlt, hogy nem a gyerek a legfontosabb. tehát sztem igazából itt volt a gáz.


amúgy én is mindent megteszek, mégsem teremelődik elegendő tejem. az első babámnál minden simán ment, most meg kevés a tej. (mondjuk, rengeteget eszik a második baba)

2012. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Kedves utolsó!Te most nagy hülyeséget írtál,"fejben dől el".Mint írtam nekem se volt tejem,be se indult.Szerinted én úgy álltam hozzá hogy nem akarok szoptatni?És vannak még rajtam kívül olyanok akik nem tudtak szoptatni.Akkor őnáluk is fejben dőlt el?De gondolom te se úgy álltál hozzá a második babádnál hogy nem akarsz szoptatni.Még sincs sok tejed.Vagy?

2012. jan. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 xStefix ***** válasza:

"NAGYON SOK (a) fejben dől el"

EZ ebben a formában szerintem is igaz.

Nem minden a szándék, a cél, de ha ez nincs/sincs, akkor a többi már semmit nem ér.

2012. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ja hogy akkor én úgy álltam hozzá hogy nem akarok szoptatni.Mi?????

ÚÚÚÚÚÚÚr isten.

2012. jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 xStefix ***** válasza:
73%
Ha ennyire nem érted, amit írtunk, akkor legyen úgy, ahogy te gondolod.
2012. jan. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!