Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kezdjem el inni a Fitolac...

Kezdjem el inni a Fitolac teát? Nem fog fájni a hasa a babámnak tőle?

Figyelt kérdés
Elég kevés a tejem, így pótlásra van szükség. 6 hetes a babám. Már mindent kipróbáltam. Nem tudom elkezdje-e inni a teát,hogy több tejci legyen.
2009. máj. 29. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nyugodtan elkezdheted,nem minden picinek fáj tőle a hasa. Az én kisfiamnak pl. nem volt tőle problémája. De kipróbálhatod a Mecsek szoptatós teát is. Az is nagyon jó. Vagy a Lactoherbet.
2009. máj. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a babádnak fog-e fájni tőle (vagy bármitől) fájni a pocija, így előre senki sem tudja megmondani. Az, hogy léteznek hasfájósabb, érzékenyebb babák, az való igaz, de nem mindegyik az és nem is ugyanarra a dologra válaszol a szervezetük hasfájással. Kipróbálhatod a felsorolt teákat, szedetsz homeós urtica urens 5Ch-t, de a tejserkentéere nagyon be szokott jönni, ha néhány napig sűrűbben szoptatod a babát és nem adsz pótlást. Ha pótlást adsz, akkor a baba ugyanúgy ki fogja bírni a szokásos időt 2 etetés között és a szervezeted nem kap infót, hogy kevés a tej, többre lenne szükség.. így aztán Nem is fog többet termelni a szokásosnál. Egyébként a 6. hét körül van egy növekedési, fejlődési ugrás, amit az elez, hogy a baba étvágya megnövekszik, már nem elég számára az eddig szopizott mennyiség. ha ilyenkor tápszerhez nyúlsz, akkor bekövetkezik az ördögi kör: Hiába tudna a tested többet termelni, mivel nem kap rá "parancsot", így nem tudja, azt hiszi, hogy elég az eddigi mennyiség.
2009. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!