Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lehet elapasztani a tejet?

Hogyan lehet elapasztani a tejet?

Figyelt kérdés
Nagyon gyenge minöségü tejem van.Az orvos is mondta,hogy felesleges szoptatnom.Mind a két ciciböl megszoptatom,és elég sokáig hagyom,aztán még ugyan úgy megissza azt az adagot amit amúgy is megiszik,90ml-t.
2009. máj. 29. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni gyógyszertárban homeopátiás szereket, ami elapasztja, de ha egyszerűen nem szoptatsz és nem is fejed ki, csak max. akkor ha nagyon tele van és feszül, de akkor se mindet, csak hogy ne fájjon, akkor hamar elapad.
2009. máj. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szégyelje magát az az orvos, aki azt mondta h feleslegesen szoptatsz...mégha nem is lakik jól tőle a babád, egy megnyugtató érzés neki...amíg neked nem teher szoptass nyugodtan
2009. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem magas prolaktinszintem miatt kellett homeopátiás szert szednem (2. babát szerettünk volna), annak Mastodynon a neve. Valamint használtam Premens tablettát. Nekem használtak, most 2 hónapos a második babám, akit tudok szoptatni.
2009. máj. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szia,

a 2.válaszolóhoz hasonlóan szerintem is szoptass tovább!!!

nem normális az az orvos aki ilyet mond,hogy felesleges.

ne hallgass ilyen butaságokra,biztos,hogy Te is tudod,hogy az anyatejnél nincs jobb a babának,bármilyen is a tejed.

amúgy rossz minöségü anyatej nem létezik,a szervezeted pontosan úgy állítja össze,hogy tökéletes legyen az összetétele.

max.neked lehet vitaminhiányod,-amit megelözhetsz,ha egészségesen eszel és szedsz vitaminkészítményeket -de a tejedben minden benne lesz aminek kell.

én vegetáriánus vagyok és szoptatom a 2,5 hós kisfiamat,aki elégedett,boldog baba.

kitartás!

2009. máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!