Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tapasztalatotok szerint mik...

Tapasztalatotok szerint mik azok az ételek amiket érdemes kerülni szoptatás alatt? Mondjuk amitől fájhat a picúr hasa?

Figyelt kérdés

Tudom ez baba függő is,mennyire érzékeny és hasfájós.

Az alkohol és a "K" betűs zöldségek és a puffasztó dolgok is kerülendőek.Hallottam még,hogy az aprómagvas gyümölcsok is(eper,málna).

Ti mit tapasztaltatok?


2009. máj. 30. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Nekem ezek közül a kukoricával semmi bajom. Zöldborsót kis mennyiségben bevállalhatok. Az eper még tesztelés alatt áll, de szerintem azzal sem lesz nagy gond.


A bab, káposzta, lencse, karfiol még tesztelésre sem került, mert nem merek rizikózni velük.


Nekem még a szénsavas üdítő is a listámon van. Sok-sok pukit eredményez.

2009. máj. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szió!

Én anyukám javaslatára ettem mindent,de csak keveset.

Nagyon hasfájós volt a baba akkor is ha nem ettem olyan kajákat amiket elvileg nem szabad.Egyedül a szénsavas dolgokat kerültem,azokat is csak azért mert én nem szeretem őket.Néha a tejcitermelés miatt megittam 1-2doboz alk.mentes sört.

Egy idősebb orvos ismerős is azt mondta hogy egyek mindent de mértékkel,mert kel hogy a baba szervezete is szokja apránként.

2009. máj. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csokit ettem (én az étcsokit szeretem), fájt a baba hasa. Mire rájöttem...:((( Így hát nem ettem csokit néhány hónapig.
2009. máj. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem a tejföltől egyértelműen fáj a pocija, a tejszíntől is, a cseresznye tesztelés alatt.
2009. máj. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a borsótól a k-betűsektől,a babtól ,fokhagymától,vörös hagymától-ha nyersen ettem pl .zsíros kenyéren..fájt neki..viszont minden nap ettem tejet műzlivel így mindig volt neki is rendesen széklete,nem volt gond vele.Nem nagyon volt hasfájós nagyon oda figyeltem rá..kis magvasakat nem mertem enni,inkább lefagyasztottam és mikor már nagyobb volt...amikor a baba evett már a gesztenyétől üvöltött,azt nem adj majd neki ..csak később sztem...kb ennyi jut eszembe..
2009. máj. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!