Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellgyulladás esetén, antibiot...

Mellgyulladás esetén, antibiotikum szedése mellett tályog?

Figyelt kérdés

Vasárnap hajnalra gyulladt be a mellem, akkor "csak" fájt iszonyatosan, nem bírtam hozzáérni sem, de csomót nem tapintottam a bőrpír alatt sem. Szoptattam amennyit kért a babám, vasárnap reggelre belázasodtamn, déltől már antibiotukomt szedtem, délutánra már bekeményedett 2 köteg is a mellemben (nem csomó, annál sokkal nagyobb, a teljes tejcsatorna talán), vasárnap este kórház, a gyereket is vinnem kellett, hogy ő szopizza ki. Ma délutánra elmúlt a lázam, már nem is ézékeny a mellem, viszont ezek a kemény kötegek semmit nem javulnak, sőt, szerintem rosszabbak, hiába szoptatom, melegítem, fejem, masszírozom.


Lehet úgy tályog, hogy nem is fáj? Vagy ez normális, hogy nem javult még, nem kéne ürülnie már???

Kezdek nagyon kétségbeesni :(



2012. jan. 30. 21:00
 1/1 drienn válasza:
Nekem is volt mellgyulladasom, az egyik mellem csak. Azt tanacsoltak, mindig azzal kezdjem a szoptatast es utana is fejjem ki ami maradt, kezzel, hogy ott ingereljem ahol erzem, hogy csomos. Par nap antibiotikum utan mar nem fajt, de meg egy hetig ereztem, hogy kemeny nehol, ugy ahogy mondod nem csomo, hanem tejcsatornak kiuruletlen tejjel. El is volt szerintem dugulva nalam, mert volt egy seb a mellbimbon es amig az nem gyogyult be ereztem, hogy kemeny. Nyugodtan probalj szoptatni abbol a mellbol es gyakran...esetleg fejd a masikat, hogy ne boruljon meg az egyensuly. Helyre fog jonni. Sok viz es ne aludj hason:)
2012. febr. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!