Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellgyulladás esetén az...

Mellgyulladás esetén az Augmentint hány napig szedtétek? A Babát lehet szoptatni?

Figyelt kérdés

Ügyeleten voltam, a doki nem állt a helyzet magaslatán. Azt mondta, "szerinte" jobb, ha nem szoptatok, viszont mindenhol azt olvasom, hogy KELL is. Azt meg nem is mondta, hány napig szedjem ...

Tud valaki segíteni?

Előre is köszönöm!



2012. jan. 28. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az augmentint addig szedd, míg el nem fogy az összes tabletta, amit a doki felírt. 5 nap, 7 nap, te tudod, mennyi van benne. Szoptathatsz mellette biztonsággal, ez tuti, sőt a mellednek az a jó, ha a gyerek jól kiszívja a tejecskét belőle.
2012. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor megnyugodtam :-)
2012. jan. 28. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fülemre írták fel az augmentint szoptatás alatt, ezt be lehet szedni, nem lesz baja a babádnak!

Szoptass minél többet!!!!

Nekem az egész dobozzal kellett beszedni, azt hiszem egy hétig tartott.

2012. jan. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is!
2012. jan. 28. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!