Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellgyulladás miatt van esély...

Mellgyulladás miatt van esély még a szoptatásra?

Figyelt kérdés

Pár napos a baba.

Mit lehet tenni? Nem én vagyok ilyen szituban, csak segíteni szeretnék. De mivel nekem nem volt ilyen gondom anno, nem tudok érdemlegeset mondani. Kérlek írjatok, hátha még menthető a dolog. Az orvos a szopatás befejezését javasolta, s az unokatesóm így is tett, mivel akkor ez az egyedüli "megoldás". De biztos van más is...Ugye?


2012. jan. 27. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

elég régimódi lehet a doki.

nekem is azonnal begyulladtak a melleim sajnos. a minél gyakoribb szoptatás és fejés hozta helyre. meleg vizes zuhany, masszírozás, homeós szerek - ezeket érdemes még alkalmazni ilyenkor.

nálam többször is előfordult mellgyulladás, volt, hogy fél óránként kellett fejnem kb.2napig, lázam is volt, antibiotikumot is kaptam akkor. megszenvedtem a szoptatással, de nekem mindig a gyakori szoptatást és fejést javasolták rá gyógyírként.

2012. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

még hasznos lehet:

[link]

2012. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is begyulladt a mellem ,kétszer is. Minél gyakrabban mellre kell tenni a babát,és kifejni a maradék,plusz melegvizes zuhanyzás és masszírozás!
2012. jan. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pont, hogy szoptatni kell, a baba üríti ki legalaposabban a mellet! Az orvosok annyi hülyeséget mondanak ...

Jó meleg vízzel zuhanyozza a cicit, masszírozza át gyakran, és minél gyakrabban tegye mellre a babát!

Jobbulást!

2012. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xStefix ***** válasza:

Hát ha a doki még tovább akarja rontani a dolgot...! :(((

A fenti tippek mind segíthetnek!

2012. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 4 hónapos baba mellett kb. 5-ször gyulladt be a mellem és csomós is lett. Majd meghaltam a fájdalomtól. Géppel ki kellett fejnem, mert attól gyulladt be, hogy sokat aludt a baba és nem szívta ki. Ilyenkor meleg vizes törölközővel masszíroztam, majd fejtem. Kb. 4-5 óránként. Ez után 1 nap alatt lement.
2012. febr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!