Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány kávét isztok naponta...

Hány kávét isztok naponta szoptatós anyukák?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kettőt: reggel és délben. Ha nagyon fáradt vagyok, akkor egy reggel, egy fél ebéd után és egy fél délután (ilyenkor kicsit szétosztom és mindig szopi után iszom)
2012. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én egyet sem tudok, sem feketeteát, a babám szuper érzékeny rá. Néha jól esne pedig.
2012. febr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kettőt, ha valakivel összebandázok, akkor hármat, ha megkínál.

A második válaszolónak írom, hogy én úgy tudom, hogy a megevett/ivott anyagok kb 12 óra múlva választódnak ki a tejben. Lehetséges, hogy a koffein hamarabb? Mert az tudom, hogy a cigaretta rögtön bekerül, és 2-3 óra alatt ürül ki belőle a nikotin, de a koffeinről van valakinek adata?

2012. febr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2-t. Ilyen 2in1 sok köze nincs a valódi kávéhoz de muszáj legalább az érzés miatt..

A fiam rossz alvó de kipróbáltam már ha nem iszom hetekig akkor is ugyanannyit van ébren meg ha megiszom ezt a 2 tejeskávét akkor is...

2012. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
4-et: kettőt az ébredéshez, egyet délben, egyet pedig két óra fele. Enélkül nem lennék életben, plusz jól esik a cigi mellé.
2012. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A koffein 3-4 óra alatt ürül ki. A nikotin viszont 1,5 óra alatt feleződik nem kiürül. Én legalábbis így olvastam egyszer!
2012. febr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
csak hétvégén iszom kávés tejet reggelire.
2012. febr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 3az 1ben capucchinot merek csak. De nyilván napi 1-1 kávé belefér(ne), csak az én babám is nagyon érzékeny az ilyesmire, és örülök ha alszik:)
2012. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyet sem, bár szülés előtt sem voltam nagy kávés. 3 hete tervezem, hogy iszok reggel egy tejes kávét, de valahogy soha nem jön össze. :)
2012. febr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A második vagyok. Amiket írtatok, felbátorított, ma ittam fél csésze 3az1bent, kíváncsi vagyok, mit hoz az este és a holnap... majd megírom.
2012. febr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!