Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellszívásnál, szoptatásnál...

Mellszívásnál, szoptatásnál honnan tudom, hogy kiürült a mellem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
van hogy teljesen kifejem a mellem amíg csak jön, közbe csak rájön a fiam hogy enni akar és még úgy megszívja hogy neki jön. a fejőgép nem olyan hatékony mint a baba.
2012. febr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szoptatásnál akkor tudod, h kiürült a mell, ha a baba elengedi és ha megfogod akkor nagyon puha, nincsenek benne keményebb "szigetecskék".

Mellszívásnál sehonnan, mert a mellszívó nem minden területről tudja kiüríteni a mellet.

2012. febr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Puha, áttapintható, ahogy írta is egy válaszoló. Első 1-2 hétben még nehezebb megállapítani, sok még az odagyűlt vér a belövellés után. Én nem is figyeltem ilyenkor, úgyis sokat van cicin a gyerek.

Később sem fejtem ha nem ürült ki, következő etetésnél azzal kezdtem vagy soron kívül megkapta 1 óra múlva. 1 nap alatt ha 1* volt üres teljesen egy mell, akkor soha nem volt baj.

2012. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Elsa ***** válasza:
Ne felejtsd el, hogy az anyai mell nem cumisüveg, s az anyatej folyamatosan termelődik - már abban a pillanatban is, amikor a baba "végzett".
2012. febr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!