Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A mellbimbóudvar fáj, akármit...

A mellbimbóudvar fáj, akármit csinálok vele, ha hozzáér valami, vagy magától belenyilall. Mitől lehet? A szoptatás az nem fáj, csak néha beszippantja a cicim, az nagyon fáj. Lehet emiatt lett érzékeny az udvar?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
nem lehetszt terhes?
2011. jan. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az kizárt, alig 3 hete szültem, és még nem is közösültünk!
2011. jan. 1. 13:44
 3/8 anonim ***** válasza:
a tejcsatorna miatt fáj.
2011. jan. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit erősen szippantotta be a babád, vagy nagyon sokszor szopizott. A mell alapvetően nagyon érzékeny szervünk. Próbáld kicsit kevesebbszer arra a melledre tenni, amelyik fáj. Amúgy meg ezen ne izgulj előfordul és el múlik magától:)
2011. jan. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát már napok óta fáj. Inkább sokáig szopizik, 1-2órát van mellen alkalmanként. Remélem hamarosan változik ez.

Nem lehet, hogy a mellszívótól lett? Ma átálltam a kézi fejésre, hátha javul, de egyelőre semmi változás.

Hiába teszem a kis szájába a bimbót, még rá is szív erősen.. Ilyenkor iszonyúan fáj, de csak amíg rászív, utána nem.

2011. jan. 1. 15:57
 6/8 anonim ***** válasza:
szia! El fog múlni egy pár napon belül nyugi :) Nekem is ilyen volt, egy poár napig minden szopi alkalmával amikor a jobb mellemből evett sírtam a fájdalomtól -és nem méhösszehúzódásos fájdalom volt, hanem ahopgy mondod konkrétan a bimbó és a bimbóudvar-. Ami még érdekes volt nálam legalábbis ezzel kapcsolatban, hogy nem az első percektől, hanem egy pár hét elteltével kezdett így fájni. De ahogy mondtam pár nap alatt ez is múlt :) sok egészséget és boldogságot kívánok Nektek :)
2011. jan. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, remélem is úgy lesz!

Nektek is sok boldogságot! :)

2011. jan. 6. 11:55
 8/8 anonim ***** válasza:
A fejőgép az elején ödémát okozhat. Jó, hogy áttértél a kézi fejésre. És vigyázz, mert az 1-2 órás szopi kiáztatja a cicit és kisebesedik!
2011. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!