Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek melyik vált be jobban...

Kinek melyik vált be jobban hasfájós babánál, Espumizan vagy Infacol?

Figyelt kérdés

Adagolás, tünetenyhítés, ár/érték arány, minden érdekel.

Köszönettel.


2009. jún. 8. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Espumisan nálunk jobban bevált mint az infacol

mi használtunk homeopátiás szereket is.

ha érdekel írj privátan elküldöm

2009. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk az Infacol úgy ahogy bevált (ezért az Espumizant nem próbáltam). Ez azt jelenti, hogy rövidebb ideig fáj a hasa, és ki tudom számítani, hogy az evéshez képest kb mikor kezdődik a gond, mozgatásra hamarabb jön a puki, de el nem mulasztotta a gondokat. Árban kb 1600 forint egy flakon, ezzel egy hétig vagyunk el pont.

A Normaflore-t kihagytad a sorból, sokaknak az szokott beválni, szerintem azt is fontold meg :) (Nekünk az pont nem vált be mondjuk.)

Üdv,

egy 2 hós bébi anyukája

2009. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk egyik sem.

:))

Ami nálunk csodaszer volt, az a Gripe Water(angolvíz).

Ezt 1 hónapos kortól lehet adni(addig szenvedtünk a másik kettővel).

Minden étkezés után lehet adni, 5 ml-t,. Én az infacol adagolójával adtam, egy teli adagoló= 5 ml. Nagyon kiadós, kb. 2.5 dl és az ára 1200.Ft volt. Kitartott 2 hónapig, amíg elmúlt a hasfájás, és még maradt is.

Ha korban jó, nagyon ajánlom, hogy próbáljátok meg!

2009. jún. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ahogy beadtam az első két adagot, a hasfájást mintha elfújták volna aznapra!
2009. jún. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk nem vált be egyik sem..sőt görcsöket okozott a picinek.Ahogy abbahagytam csak néha fájt a pocija.
2009. jún. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!