Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Muszáj félévesen elkezdeni az...

Muszáj félévesen elkezdeni az elválasztást, ha jól szopik a pici? Mikor a legideálisabb, és mikor van amikor már muszáj?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 15. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fél évesen elválasztani??? Dehogy! Hozzátáplálni.

Itt rengeteg hasznos infót találsz:

[link]

És kérdezheted őt is:

[link]

2008. ápr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól gyarapszik, elégedett, akkor várhatsz akár 8 hónapos koráig is a hozzátáplálással. Ha már érdekli, mit esztek ti, követeli is esetleg, akkor is kóstolgatással érdemes kezdeni, 1-2 kanálnyi almalé vagy pép, vagy a többi, amit először kaphat. A szopit ettől nem fogja abbahagyni, ne félj :)
2008. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sosincs muszáj!Egyik cimborám felesége 1,5 éves korig szoptatott.Csak hozzá kell táplálni egy idő után.
2008. ápr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt van egy kis fogalomzavar. Most úgy mondják, hogy hozzátáplálni, régen úgy mondták, hogy elkezdik az elválasztást, amikor már egy baba szilárdat is kapott. Én a magam részéről fontosnak tartom, hogy a baba idejében megismerkedjen az új ízekkel, még akkor is, ha az anyatej nagyon fontos. Nekem kicsit eltér a véleményem a mostani trendtől, de akárhogy is csinálod, szerintem jó ha megszokja az ízeket, mert ha ez egy éves kora előtt nem történik meg, akkor nagy eséllyel válogatós kisgyerek lesz.
2008. ápr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. ápr. 16. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!