Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós anyukák! Azalia...

Szoptatós anyukák! Azalia vagy cérazette? Kinek melyik vált be?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 00:47
 1/9 anonim ***** válasza:
cerazette
2009. jún. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a cerazette-et szedtem, nekem nem vált be, szinte folyamatosan vérezgettem tőle. Nem erősen, de betét nélkül sehová se mehettem. Azóta nem szedek semmit. A ciklusom visszaállt a régi kerékvágásba, ami nem éppen egy szuper, de nem gondoltam, hogy ennek is örülni fogok.

Másoktól azt hallottam, semmi mellékhatását nem tapasztalták a cerezette-nek, akár több év alatt sem. Úgy tűnik én vagyok a kivétel a szabály alól!

2009. jún. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én Azalia-t szedek, nem tapasztaltam semmi különös mellékhatást.

Lassan 8 hónapos a babám, még egyszer nem vérezgettem tőle, de még nem is jött meg.

2009. jún. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak ma írattam ki, de egy barátnőm tanácsára az Azaliát kértem. Erre nézett rám hülyén a doki, hogy ki mondta nekem, hogy ez jobb, mint a cerazette. Ugyanis a kettő ugyan az, egy a gyártója. Hát érdekes. Mindegy. Én ragaszkodtam az azaliához. Inkább az azaliát ajánlották eddig azok, akiktől kérdeztem.
2009. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azalia, semmi gondom nincs
2009. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
cerazettet elkezdtem rá két hetére megjött (2 hónapos volt a bab) azóta semmi vérzés, most 3 hós. Eddig minden ok
2009. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azalia. No problem.
2009. jún. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem cerazettet irt fel a doki, ki is váltottam, elég húzós ára volt (több mint 8e Ft). Kicsit meg vagyok ijedve, ha előbb olvasom a válaszokat, lehet h én is inkább azaliat iratok fel. Mindegy, remélem h beválik ez is.

2009. jún. 17. 12:46
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

06-16 13:12-asnak

Csak egy észrevétel.

Az én dokim azt mondta,hogy a Cerazett német,az Azalia pedig magyar...árban meg hasonlóak...Mindkettő jó drága...:(

2009. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!