Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen mellbimbó védő krémet...

Milyen mellbimbó védő krémet ajánlatok?

Figyelt kérdés
Hallottam h van olyan amit nem kell lemosni szoptatás előtt. Milyen márka és mennyibe kerül?
2008. ápr. 15. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Asszem a Medelának van ilyen, amit nem kell lemosni. Meg is van:

PureLan™ 100

A szoptatás által megviselt repedezett mellbimbó ápolásának természetes szere a 100 %-os tisztaságú lanolin (gyapjúzsír) kenőcs. Színező anyagot, tartósítószert nem tartalmaz.

Használata:


Fejjen ki egy kis anyatejet, kenje be vele a mellbimbót és a bimbóudvart.

Hagyja megszáradni. Ezután vékony rétegben kenje rá a kenőcsöt.

A kenőcsöt nem kell lemosni szoptatás előtt, íze semleges.


Használható a nátha alatt kipirosodott orr, vagy száraz kézfej ápolására is. 7 és 37 grammos kiszerelésben kapható.


[link]

2008. ápr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen lemosnám!!!Ha nem muszáj akkor is.Nem hinném hogy jót tesz a bébinek. Az aventes jó és a garmastan is. Mindig lemosom!!
2008. ápr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én körömvirág krémet használtam, amikor meg nagyon sebes volt, akkor bekentem Sudocremmel. De ezeket le kell mosni, viszont nagyon jók.
2008. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Bepanthennek van kimondott mellbimbó védő kenőcse, ha jól emlékszem kb. 800 Ft körüli ára volt és azt elméletileg nem kell lemosni.
2008. ápr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Krém helyett én megtanultam helyesen mellre tenni a babámat. Akkor tuti nem sebesedik ki.
2008. ápr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
BEPANTHEN
2008. ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!