Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért hízok szoptatá alatt,...

Miért hízok szoptatá alatt, miközben semmivel nem eszek többet, mint egyébként?

Figyelt kérdés

Három hónapos a babám. Az első két khétben lefogytam, akkor már csak 11 kiló felesleg maradtrajtam. Utána ez stagnált, majd grammonként elkezdett visszakúszni. Most már +15-nél járok.

Nem eszek többet és nem ezsek többször mint egyébként tenném.


Viszont teát iszok a szopi miatt napi 3-4 litert. Lehetséges, hogy a cukortól hízok amit abba teszek? Pedig nem egy egetverő mennyiség, csak épphogy íze legyen...


2012. ápr. 6. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:

számold ki mennyi az a cukor. És valószínű többet is eszel, csak nem veszed észre.

Kezd elmozogni, menj úszni futni (lehet szoptatva is, én is futottam már az első héttől) tornázz otthon. Akkor le fog menni

2012. ápr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A cukor nagyon sokat dob ezen. Ha az alapanyagcseréden felül eszel és persze nem mozogsz ( nem mész át negatívba) akkor bizony hízni fogsz.


Korábban nyilván nem ittál ennyi cukros teát, meglátszik. Nem mondom, hogy édesítővel idd, mert nem pártolom szoptatás idején, de idd anélkül.

Én is mindenbe cukrot tettem annak idején és híztam is, ezért szépen megvontam magamtól, egy darabig rossz volt, de pl a kávét nem tudom már édesen meginni. Minden csak megszokás kérdése.


Szoptatás ideje alatt nem változtattam semmin csak nem ettem édesítőszert és 2 hét után visszanyertem a kezdősúlyom!

2012. ápr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 7 kilót kaptam fel a szopi első 3 hónapjában, nagyon könnyű hízni szoptatás alatt!!!

Most már nem eszem kenyeret (se zsemlét, kiflit, semmi ilyet) és semmi cukrot. Így már lement 4 kiló, és szoptatok továbbra is, nem apadt el a tejem.

Igyál vizet.

Én a kávémba amúgy teszek édesítőt, nem méreg az...

2012. ápr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kutyafülét Lányok, ez vízvisszatartás miatt van, 2,5 évig szoptattam, 18kg ment rám ugyanígy, dokikhoz jártam.

A másodiknál már szedtem a 9-es Schüssler sót, semmi víz nincs rajtam.

2012. ápr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kedves 4, nálad a víz miatt volt, de az azért látja az ember és tudja,hogy ez víz. Azért a legtöbb szoptató nőnél nem a víz a gond.
2012. ápr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hónapos a lányom, 3 hónapja hízok.

Először futottam, aztán úsztam, majd otthon DVD-re tornásztam. Sajnos úgy 1 hét után jelentősen csökkent a tejem :-( Aztán jött a diéta: kihagytam a kenyeret, pékárut, cukrot, édeset. Most stagnálok. Voltam dokinál, igazából csak a vállát vonogatta, de kiharcoltam egy vérvételt. Most azt várom.


Őszintén szólva már nagyon várom, hogy tényleg tudjak sportolni, mozogni.

2012. ápr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor a válasz: HORMONOK. Senkinél nem ugyanúgy dolgoznak, senki nem tudja irányítani és senki nem tudja biztosra mondani, miért úgy dolgoznak, ahogy.


Én is híztam szopi alatt. Aztán amikor abbahagytam, fogyni kezdtem.


Torna: izomláz miatt nem ajánlják, a tejsav miatt.

2012. ápr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!