Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valakinek az a véleménye, hogy a szoptatás undorító? Épp ma találkoztam ilyen véleménnyel az ismeretségi körömben.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 20:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

A szex sokkal undorítóbb. A szülés meg főleg. Ha a szoptatást is beveszem a sorba az egész szaporodás marha undorító.

Természetesen egyiket sem tartom undorítónak, de ezen a logikán elindulva ne is kakiljunk mert az még büdös is.

2012. ápr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

Semmi különös. Én alapvetően toleráns vagyok az emberekkel, úgy vagyok vele, hogy egy étel is van, akinek undorító, van akinek meg a kedvence.

Belőlem a szoptatás, mint látvány nem vált ki undort, de elragadtatást sem.

2012. ápr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
De a nyilvános szoptatásról sokaknak az a véleménye, hogy gusztustalan.
2012. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
sztem nem a nyilvános szoptatás a gáz, hanem az, ha valaki közbe nem is próbálja meg magát takarni. na az tényleg gáz...
2012. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
Semmit nem gondolok róla. Mindenki tud mondani olyat, ami számára undorító. A főtt tyúkhús bőre, a lenyalt cumi, az orális szex, a hangos orrfújás vagy éppen a szoptatás. Nincs ebben semmi különös. Ma már nagyon jó tápszerek vannak, nem marad éhen egy baba sem, ha az anya gondoskodni akar róla.
2012. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
En azt gondolom, hogy meg nincs gyereke. :-)
2012. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%

Persze, hogy nincs gyereke. Én el sem tudtam képzelni, hogy szoptatok, mert a cici az erogén zóna, és hogy egy baba szopogassa? Hát, azt nem. De amikor megszületett a gyerekem, a világ legtermészetesebb dolga volt. Az igaz hogy azóta viszont nem nagyon tudom elviselni, ha a férjem akarja szopogatni, pedig már rég nem szoptatok. De valahogy ez megmaradt.

Nyilvános helyen igyekeztem nem szoptatni, nálunk ez még nem nagyon elfogadott. Sőt, én is kiakadtam, amikor az egyik áruház parkolójában úgy jött oda egy koldusasszony, hogy a mellén lógott a gyereke.

2012. ápr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

Én undorítónak nem találom, de én pl. 3hétig szoptattam a lányomat, mert nem szerettem szoptatni és a lányom is érezte rajtam a feszültséget közben, így ő sem szerette annyira! Mind2-nek megváltás volt 3hét után, h tápszert adtam neki! És teljesen idegen volt tőlem, h a mellemből táplálkozik a gyerek! (sajnos nem volt annyi tejem, h le tudjam fejni, szóval az sem volt megoldás) Én azokat egyáltalán nem ítélem el, aki nem akar szoptatni! Ezt azt gondolom mindenki maga dönti el! Úgy, ahogy az életben bármit! Az meg, hogy mások dolgával foglalkozzak.... Van jobb dolgom is!

2012. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok,nekem kedden lessz 3hetes a kisfiam.Mikor megszületett 2ágyas szobát kaptam.Másnap jött egy "anyuka"aki,a gyerekével is ùgy beszélt mint egy darab fával.A babája 33hétre született toxémia miatt.De ez a nő fejés közbe egyfolytába sipàkolt,hogy undoritó ez az egész.A gyerekre meg ilyet mondott ,hogy nyugdijas hal, etióp éhező,mert 2kg-os volt.D e én nem hiszem,gusztustalan táplàlni
2012. ápr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%
10:29-es vagyok! Hát nem a szoptatni nem akarás, hanem a hozzáállása valakinek az anyasághoz (előző) borzaszt el! Az ilyen minek szül gyereket!!! Nem azokat kell lenézni, akik nem szoptatnak... Hanem az olyat, aki így bánik, beszél, viselkedik a gyerekével!!!!!!!!!
2012. ápr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!