Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet-e izesíteni a szoptatós...

Lehet-e izesíteni a szoptatós teát, és ha igen melyiket, ha meg nem miért nem?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ízesítettem cukorral,meg citrompótlóval.Rengeteg tejem volt,egy probléma lett belőle:hasfájós lett a babócám.Nem kezdtem el kísérletezni,hogy a tea miatt,vagy az ízesítés miatt,mikor elhagytam a hasfájás is elmúlt.Utána granulátumos teát ittam,ízesítés nélkül,hiszen az már benne van,meg mindennap tojásleves.

Így is volt tejem,és azóta se hasfájós.Szóval szerintem nem az ízesítés miatt volt.

Próbáld ki,hogy csak annyira ízesíted,hogy megtudd inni.A hatását nem hiszem rombolná az ízesítés.

2009. jún. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2009. jún. 20. 08:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Én három félét próbáltam ki,nem szoktam ízesíteni de a papirjukon az van írva hogy lehet tetszés szerint.
2009. jún. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!