Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet hogy azért van ritkán...

Lehet hogy azért van ritkán széklete a babámnak (5 hetes), mert Elevitet szedek? Nem székrekedés, mert ha kakil akkor híg a kakija, de csak sok naponta van és akkor is többnyire csak ha segítek neki kakilni.

Figyelt kérdés
Onnan jut eszembe a kérdés, hogy a terhességem alatt is ettől volt székrekedésem, illetve most is ettől van újra a szoptatás alatt, pedig rengeteg folyadékot iszok, csak a rostokat nem tudom most fogyasztani, mert felfújnak engem is meg a babát is.
2009. jún. 21. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia.Az teljesen normális, ha egy anyatejes babának csak több naponta van széklete.A szervezete a lehető legjobban hasznosítja az anyatejet ezért nincs minden nap kaki.Nem kell semmilyen praktikát bevetned.Ha vidám és nem zavarja, ne sürgesd.Ha egy héten 1x van az is belefér.Az elevit pedig biztosan nincs ilyen hatással!
2009. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, hogy napokig nem volt kakija a fiamnak. Normális ez az anyatejes babánál, de figyeld a kedélyét! Ha azt látod, hogy nyugtalanabb, olyan, mintha küzdene a kakilással, érdemes közbelépni! Mi a 4. nap hőmérőztük meg, mert már nem bírtuk hallgatni, ahogy nyomott, és semmi! Előtte persze sokat tornáztatuk, meg mindent kipróbáltunk. A kijött kaki híg volt. Azóta semmi baj, rendesen kakil. Nem az Elevit okozza, ha megtudod mi, légyszi oszd meg velem is, mert akkoriban már mindent próbáltam, hátha segít! Meg én is még jobban figyeltem, mit eszek!
2009. jún. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!