Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kis mellű anyukák, ugyanúgy...

Kis mellű anyukák, ugyanúgy tudnak szoptatni mint a nagy mellűek?

Figyelt kérdés
Félek hogy nem fog menni mert nagyon kicsi mellem van. Ha hanyatt fekszem szinte semmi nincs.
2012. máj. 1. 23:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nagyobb melle van, annak csupán azért nagyobb, mert több zsírszövetet tartalmaz. A tej a tejmirigyekből jön, és az nincs összefüggésben a mellmérettel.. de találtam is erről egy cikket, itt is írja benne: [link]
2012. máj. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsike mellem van és két gyermekem is három éves koráig szopizott. Annyira pici cicim volt az első babám születése előtt, hogy még melltartót sem kaptam rá(igaz, mire is tettem volna?). Így a negyedik gyerek szoptatásánál a mérete már pont jó és nem is lett lógós. A párom szerint jót tettek neki a gyerekek. :) Amire figyelj, ha babát szeretnél akkor hordj bimbó kiemelőt. Nekem a beforduló mellbimbó okozott gondokat az első babánál. Szóval a pici cici elég tejet tud adni.
2012. máj. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Jaj de jó, köszönöm a válaszokat :)

Nemsokára megszületik a kislányom és annyira félek hogy nem fog sikerülni valamiért.. nagyon szeretnék szoptatni.

2012. máj. 2. 06:47
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menni fog! Nagyon könnyű szülést és nagyon nyugis, babázást!
2012. máj. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj, de még mennyire, hogy tud. Az egyik barátnőm melle még a kicsinél is kisebb, de teje annyi volt, hogy egy másik babát és a saját kisfiát is 2 éves koráig szoptatta.
2012. máj. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Óriási melleim vannak.. sose volt kicsi és erre "jótékony" (??) hatással volt a terhesség is. Varratnom kell az összes melltartómat..

6 hetes koráig szopott a lányom és az is mind kettőnknek kín szenvedés volt. Ha 20× nem kékült be, akkor egyszer sem. Már a végén nem bírtam hogy fogni a mellem, hogy ne fedje be az arcát és kapjon levegőt.

A mellbimbómat bekapni nem bírta, csak bimbóvédővel szoptattam.

Végül leszokott a szopásról, mert nem volt kényelmes neki.


3 hónapos koráig fejtem neki a tejet, majd elapadtam végképp.

2012. máj. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem is kis mellem van és 27 hónapig szoptattam. Nekem olyan kis mellem van, hogy borogatással el is múlna... :) Viszont van több olyan nagymellű barátnőm, akik meg nem tudtak szoptatni, úgyhogy szerencsére a mellméret és a szoptatás nincs összefüggésben egymással! :)

Boldog babavárást és babázást kívánok neked!

2012. máj. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is kicsi melleim vannak, viszont szoptatás alatt 2-szeresére nőttek. (aztán most, hogy nem szoptatok már, ismét a régiek...)Ne aggódj, a szoptatás "fejben" dől el, nem a mérettől függ. Én ezekkel a "cseresznye magokkal" 2,5 évig szoptattam a fiam. :)
2012. máj. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) most nagyon megnyugodtam. :) nekem terhesség alatt sem nőttek meg, kíváncsi leszek mi lesz ha megszülök..

Még annyit kérdeznék hogy ha nagyon pici a mell azt be tudja rendesen kapni a baba? Nem bonyolult rendesen mellre tenni?

2012. máj. 2. 11:09
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem bonyolult. Én oldalt fekve szerettem a legjobban szoptatni, úgy pont egy magasságba esett a pici szájával. Akkor lesz neked meglepi, amikor majd belövell az anyatej szülés után. Én nagyon büszke voltam az akkori cickóimra. :) Újdonság volt a homorú után domborodni.
2012. máj. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!