Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem szopizik rendesen a...

Miért nem szopizik rendesen a babám, ahogy korábban szokott?

Figyelt kérdés

8 hónapos. Reggel, este csak szopizik, napközben kap már mást is, de keveset eszik, s arra is rászopizik. AZ utóbbi hetekben nagyon küzdünk. Néhány korty után abbahagyja, szinte "erőszakkal" kell visszatennem, akkor meg sír. Izeg-mozog, fel akar ülni az ölemben, kimászni onnan. Este mindig mindkét mellből kap, mert azt hiszem kevés neki éjszakára.

Keresem az okát: mozgásfejlődés, vagy más az íze, vagy kevés neki, vagy nem akar már szopizni?



2012. máj. 3. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem nem akar szopizni. Az enyém 6 és fél hós és ugyanez a műsor van.... Lefejtem a tejet és séta közben azt adtam neki, így oldottam meg. Ez ma volt, még nem döntöttem el, hogy hogyan legyen. Persze vizet is vittem és felváltva kínálgattam...
2012. máj. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akar még ő szopizni, csak most éppen nagyon sok új dolog van az életében: gondolom már beindult a mozgásfejlődés, próbálkozik az üléssel, mászással, ezt akarja gyakorolni mindig, a világ is egyre érdekesebb, amit fel kell fedezni. Próbáld nagyon nyugiban etetni, legyen sötét, csönd, esetleg ringatózz közben. Nekünk ez bejött ebben az időszakban.
2012. máj. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 8 hónapos, és pont ezt csinálja. Miután néhány korty után felült az öledben, fektesd az ágyra, és feküdj mellé, úgy kínáld ismét a cicit.Nekünk ez a módszer bejött és szépen jól lakik. Bár én sem tudom, hogy miért tetszik neki így jobban az evés))
2012. máj. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindhármótoknak, tovább próbálkozunk.
2012. máj. 4. 09:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet félreértettelek és félreértettek engem is. 1. válaszoló vagyok. Én azt hittem reggel és este rendesen szopizik, de napközben nem, mivel kap már ételt. Nálunk a reggeli szopizással semmi gond, de napközben nem kell neki, mert gondolom nem éhes. Este pedig azzal fejezzük be a napot, de ott is sokszor megy a műsor...
2012. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen: nálunk sincs baj a reggeli szopival - gondolom, akkor még tartalmas az éjjel termelődött tej. Viszont a többi szopi...:(
2012. máj. 4. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!