Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós anyukák, éjjel is...

Szoptatós anyukák, éjjel is szopizik a babátok? Vagy éjjel cumisüvegből adtok neki enni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen szoptatom éjjel is. Miért adnék neki cumisüvegből? Nekem is egyszerűbb cicire rakni, mint cumisüvegezni.
2009. jún. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatás. Igazából nem is értem, mire gondolsz..
2009. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Már nem( nyolc hónapos), de hat hónapos koráig igen.A cumisüvegezés szerintem felesleges bonyodalom.A cici mindig kéznél van.:)

Én csak párszor adtam neki cumisüvegből, mikor nem volt más megoldás, de már az a pár alkalom bekevart egy kicsit a szoptatásnál.

2009. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Arra gondolok hogy éjjel néha azt sem tudom hogy fiú vagyok vagy lány olyan fáradt vagyok. Ezért én éjjel cumisüvegből adok neki - igaz már csak 1x kel fel éjszaka, sőt lassan szinte mindig átalussza az éjjelt.
2009. jún. 26. 13:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát fura, hogy te inkább fejsz...Hisz ugyanannyi ideig eszik ciciből, mint cumisüvegből, viszont a cumisüveggel sokkal több a macera.
2009. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az aznap lefejt tejed adom. Nem éjjel fejem le aztán adom neki.

Csak kíváncsi voltam mások hogy oldják meg.

2009. jún. 26. 13:48
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából azért nem szopizik éjjel, mert nála egy szopi legalább egy óra. Közben 5x elalszik, ébresztgetem. Ha lerakom ordít hogy éhes, akkor vissza cicire.. stb. kezdődik elölről, én ezért csinálom így. Napözben nem gond.
2009. jún. 26. 13:50
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Éjjel is szopi. Az aznap lefejt tejet is melegíteni kell, addig pedig talán még sírhatnékja is támad az éhségtől. A cici azonnal kéznél van. Ha bealszik, akkor bealszik. Sokszor elég pár cuppanás, elalszik és ennyi.
2009. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!