Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6hós lányomat még szoptatom....

6hós lányomat még szoptatom. Lehet alakformáló tornát csinálni? Nem szeretném ha emiatt elapadna a tejem, de jó lenne egy kicsit hasra fenékre combra tornázni.

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet,mértékkel.Nem elapad a tejed,hanem savasodik és a babád lehet hogy nem fogadja majd el.Az izomláz váltja ki,úgyhogy ha mértékkel csinálod,úgy hogy elkerüld az izomlázat,akkor nincs gond.Nem tudsz elmenni úszni,vagy babaúszás,vizitorna,baba-mama tornna,jóga... Ezek a legjobbak.
2009. jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 8 hónapnyi szoptatás után kezdtem el tornázni, másfél hónap múlva nem volt hajlandó szopni a lányom. Előtte hetekkel már elkezdtünk kínlódni, kevesebbet evett. Nem tudom, hogy a torna miatt volt-e, vagy amúgyis abbahagyta volna. Pedig nem volt izomlázam. Most már egy kicsit bánom, hogy nem vártam még vele (persze kérdés, hogy meddig szeretnél szoptatni), jó lett volna egy éves korig szopiztatni.
2009. jún. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!