Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elzáródott tejcsatorna?...

Elzáródott tejcsatorna? Hogyan tehetek ellene? Nem csomóra gondolok!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár napja észrevettem a mellbimbómon fehér foltot. Azóta érzem, hogy a kisfiam nem is tudja kiszopizni rendesen a tejcsit, azon az oldalon. Mit tehetnék hogy eltűnjön az onnan és meginduljon a tejcsi?
2012. máj. 29. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen a folt, pici hólyagszerű, pattanásra hasonlít, vagy egy pici kőre? Lehet tejkő, vagy bleb.

Én az utóbbival szenvedtem nagyon sokat! Rengetegszer előjött. Húzópakolást kell rátenni, olívaolajjal bekenni, rá melegvizes vatta és jól bebugyolálni, hagyni egy fél órát szopi előtt és hátha felpuhul és ki tudja szívni a baba. Hát nekünk ez soha nem jött össze, ilyenkor steril tűvel ki meg kell bökni szopi előtt és kész. Utána pár napig piszkosul tud fájni, de helyre jön.

2012. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!