Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Két és fél hónapos kisfiam...

Két és fél hónapos kisfiam anyatej mellé két napja tápszert is kap (Milupa-Milumil 1 ) és azóta nincs széklete. Okozhatta a tápszer a székrekedést?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Tápszert kell váltani, nem mindenkinek válik be minden fajta.
2012. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell váltani. Nálunk is ez volt, de nálunk meg azért mert egyre kevesebb tápszer kellett (3 hónaposan már nem kapott tápszer). A székletet kell megnézni, hogy tényleg kemény, vagy híg az csak nem tudja kinyomni, nálunk az utóbbi volt.
2012. máj. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátnőm 9 hetes kislánya egy hete kapja ezt. Pont ma mesélte, hogy 3 napja nincs széklet, a baba sokat sír, nyűgös. Védőnője tanácsolta hogy váltsanak, illetve hogy szélcsövet vegyen és azzal segítse a kicsit. Nekem két gyerkőcöm van (3,5 évse és 20 hós) egyetértek a védőnői tanáccsal.
2012. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mókica84 ***** válasza:

szia!mi is milupa 1et eszünk kb.2 hete.volt h csak 4nap után volt széklete és az alatt sokat görcsölt és nem is nagyon volt étvágya se azokon a napokon.de mennyiségre is többet eszünk mint előtte.én is a tápszerre gyanakszom mert bár korábban is milupát ettünk(csak az 0-ás volt)de most h több kell belőle és ez erősebb is szerintem nem tetszik a pocijának.Egyébként én is szoptatom a tápszer csak kiegészítésnek kell.

egy 3hónapos kislány anyukája

2012. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!