Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem fogadja el a tápszert a...

Nem fogadja el a tápszert a babám ( 5 hós), pedig az anyatej már kevés, és szükség lenne rá. Milupa Milumil HA1. Egyszerűen fintorog neki és kiprüszköli. Mit tegyek? Kérjek másikat a gyerekorvostól?

Figyelt kérdés
2008. okt. 18. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
a HA-s tápszert az enyém sem ette meg a többi meg nem vényköteles
2008. okt. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld meg a nem hipoallergént, de csak akkor, ha nem tejérzékeny. Annyak teljesen más íze van, sokkal édesebb, mint a ha-s (az keserű egy kicsit). Persze az orvootokkal, mert még szüksége van tejalapú étkezésekre. A nem ha-s tápszert bárhol vény nélkül megveheted.
2008. okt. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az előző vagyok. Kimaradt, hogy beszélj az orvosotokkal.
2008. okt. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi a különbség a hipoallergén és a sima között?És miért azt írták fel,talán mert koraszülött volt?Mert nincs tudomásom róla,hogy tejérzékeny lenne,vagy sem.Szóval így hétvége lévén nincs doki,de azért veszek másikat,köszi.
2008. okt. 18. 10:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt az orvosotokkal kellene megbeszélni.Nagyon sokféle tápszer létezik, mi is kipróbáltunk sokfélét és a Milupával kezdtük, de nem vált be.Aztán kikötöttünk a Nutrilonnál, ami végül is jó lett.Érdemes váltani.
2008. okt. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is Milumillel kezdtünk, de nekünk de vált be. Most pár napja Bebát kap a babánk, abból is egyelőre a HA-t, de jobbnak tűnik. Szerintem kérd ki az orvos tanácsát, és írass fele más fajta tápot.

2008. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A HA tápszerekben még jobban szét vannak bontva az összetevők,h könnyebben emészthető legyen,és kevésbé allergizáljon. Kicsit "vékonyabb",mint a sima.Sokszor csak elővigyázatosságból írják fel,sztem felesleges.És még felírva is 2x annyiba kerül,mint a sima.Az én fiam se akarta megenni,az íze se olyan!Kérj másikat!És lassan már a gyümikhez és zöldségekhez is szoktathatod.Az én babám is ennyi idős és elég sok féle kaját megeszik már,reggel és este szopizik.sok sikert.
2008. okt. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek,kaptunk másikat,Milupa ez is,de nem HA-s.Megeszik belőle 200ml-t :-)
2008. okt. 21. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!