Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Volt valakinek olyan mellgyull...

Volt valakinek olyan mellgyulladása, amely nem csomós volt, hanem a tejcsatornák kipirosodva látszottak kívül a cicin? Mitől lettél jobban?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Már 7 hónapos is elmúlt a babám, amikor velem is ez történt, az legelején volt kettő, akkor csomós volt, a harmadiknál így kivörösödött, először nem is értettem mi van, olyan volt, mintha mellbe rúgtak volna, reggel törötten ébredtem és csak este jöttem rá, hogy mi van, Na szóval augmentint szedtem és nagyon gyakran szoptattam, a lázra ibuprofent, de vagy hármat is, mert nem ment le, este kijött a házidoki is, mert nem tudtuk leverni a lázat.Borogattam is, meg a sima szappanos, langyos ruha is segített. Meg a babóca is olyan hűségesen masszíozta, annyira fájt, de ha elvettem a kezét üvöltött, csak nyomogatta, tekergette, ez volt a leghatékonyabb:))))olyan ari volt :)))


Jobbulást!!!!

2012. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt 4 hónapos volt a babám ekkor.Valószínűleg kimerültségtől, legalábbis a nőgyógyászom ezt mondta. Augmentin duot kellett szednen és borogatni.
2012. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én is augmentin duót szedek, és panadolt a lázra, de még eddig semmit nem használt. Ráadásul este nem jött semmi abból a cicimből, fejni sem tudtam, csak cseppeket, kész vagyok! :-(((((
2012. jún. 2. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, hogy segítek-e, vannak itt okosabbak, és szoptatáshoz jobban értők.


Nekem csomók is voltak, és tejcsatornák is látszódtak, 40 fokos lázam volt (mint kiderült azért, mert egyáltalán nincs kivezető "nyílásuk", ezért nem is lehetett kifejni, el kellett apasztani, a bent maradt kemény 40 milivel meg inkább nem mondom, mit csinálni), az augmentin viszont 3 nap után hatott. Egy dolog segített még, jéghideg vizes aloe verás textilpelust tettem rá borogatásként.


Próbáld ki, hátha, és jobbulást Neked!!!

2012. jún. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!